Kategorijos

Vestuvių fotografas – kada užsisakyti

Vestuvės daugumai žmonių pati nuostabiausia, įsimintiniausia gyvenime diena. Ir ne veltui. Visgi tiek grožio, jausmų, emocijų, išgyvenimų per vieną dieną niekur kitur nepamatysi. Poros planuoti vestuves pradeda vis ankščiau ir ankščiau. Jau nieko nebestebina kai vestuvės suplanuotos būna likus iki TOS dienos porai metų. O planuojant patiems tikrai yra darbo ir nemažai. Internete šiais laikais pilna patarimų nuotakoms kaip, nuo ko pradėti planuoti savo šventę, netgi brošiūros, knygutės, užrašinės ir atmintinės, kad tik neliktų kas nors pamiršta. Kaip taisyklė pirmiausia poros susiranda ir užsisako vestuvių vietą: viešbutį, sodybą, dvarą. Poto pradedama ieškoti suknelė, užsakomi makiažo specialistai, plaukų stilistai, ir galiausiai vieni iš paskutiniųjų ieškomi jau fotografai. Deja kartais tenka nusivilti, kad jūsų nusižiūrėtas fotografas, apie kurį ilgai galvojote jau yra rezervuotas kitos poros vestuvėms. Vestuvių fotografai taip pat užsakinėjami kartais netgi prieš porą metų likus iki vestuvių, tad nepalikite šio žingsnio paskutinei akimirkai. Žinoma jei planuojate savo šventę ne vasaros sezonu, kada yra pats vestuvių pikas, o žiemą ar vėlų rudenį tai fotografų pasirinkimas gali būti didesnis, daugelis iš jų bus laisvi.
Bet kodėlgi reiktų vestuvių fotografą užsisakyti vieną iš pirmųjų planuojant savo vestuves. Kadangi fotografas yra tas žmogus, kuris įamžins jūsų šventę galbūt net nuo ankstyvaus ryto iki vėlaus vakaro tai būtent su juo ir turėtumėte derinti svarbiausias tos dienos detales. Būtinai susitikite iš anksto su fotografu ir papasakokite savo planus: kokią šventės vietą planuojate išsinuomuoti, ar kurioje vietoje vyks vestuvės, kur planuojamas pasiruošimas ryte, kokie stilistai, vizažistai jus puoš. Vestuvių fotografai per savo ilgą patirtį žino nemažai vietų ir gali papasakoti jums kaip atrodo tam tikras viešbutis, ar jis tinkamas vestuvėms, gal jis gali pasiūlyti kokią vietą apie kurią nežinojote. Nepabijokite paprašyti savo vestuvių fotografo kartu su jumis apsilankyti užsisakant, nuomuojantis vestuvinę suknelę. Jis galės iš šono nufotografuoti kaip atrodote su viena ar kita suknele, kuri jums geriau tinka. Mamai ir draugei jūs atrodysite visada puikiai o fotoaparatas niekada jums nesumeluos. Tokiu būdu jūs pati pamatysite kokio tipo suknelė jums labiau tinka o kokios geriau vengti.
Tie patys patarimai ir renkantis grožio specialistus. Pasitarkite su fotografu kuriuos specialistus jis galėtų rekomenduoti. Toks bendravimas su fotografu turi ir kitą pusę. Nuolat bendraujant su žmogumi jūs priprantate prie jo, atsipalaiduojate ir vestuvių dieną nejaučiate įtampos prieš kamerą.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *