Kategorijos

Vestuvių fotografo pasirinkimas

Kiekvienas žmogus laukia to jaudinančio ir laimingo momento – šeimos kūrimo. Planuojant vestuves, jaunavedžiai būtinai nori išsaugoti tą džiaugsmingą dieną ne tik savo širdyse, bet ir užfiksuoti šventę nuotraukose.

Tam, kad užsisakytos fotografijos paslaugos nenuviltų, būtina labai atsakingai pasirinkti fotografą. Yra keletas svarbių taisyklių padėsiančių padaryti gerą sprendimą.

Paprašykite pažįstamų rekomendacijų. Jeigu Jūsų pažįstami liko patenkinti vestuvinio fotografo darbu ir rekomenduoja jums jį, tai verta atkreipti dėmesį. Tiesa, į teigiamus atsiliepimus reikia kreipti dėmesį tik tuo atveju, jeigu padarytos nuotraukos patinka ir Jums patiems.

Internetas yra vienas iš pačių patogiausių būdų pasirenkant fotografą. Internetas leidžia pasižiūrėti daugelio meistrų portfolio ir išsaugoti Jūsų brangų laiką. Jus galite pasinaudoti paieškos sistemomis, specializuotais vestuvių planavimo tinklapiais. Tarp daugelio pasiūlymų nesunku ir pasiklysti. Kad to neatsitiktų, išskirkite 5 žmones, kurių darbai Jums labiausiai patinka ir pasirinkite tarp jų.

fotografijos paslaugosYra didelė masė vestuvių katalogų ir kitų leidinių šia tematika, kur plačiai aprašomos teikiamos fotografijos paslaugos. Tačiau vienintelis dalykas kurio Jums reikia, tai tinklapio adresas kur būtų pateiktas fotografo portfolio.

Kreipiantis į vestuvių planavimo agentūras, verta atminti, jog pirmiausia, Jūsų permoka už fotografijos paslaugas bus nuo 10 iki 20%, kadangi agentūros paslaugos kainuoja nemažų pinigų. Dažnai pasitaiko apgavysčių atvejų, kai Jums aprodo brangiai apmokamų profesionalų nuotraukas, o į Jūsų vestuves atvažiuoja pradedantysis studentas.

Pasirenkant fotografą, būtinai atidžiai peržiūrėkite pretendento darbus iš kelių vestuvių. Gerai, jeigu jis turi nuotraukas iš panašių į Jūsų planuojamas vestuves, artimas pagal Jūsų planuojamų svečių kiekį ir metų laiką. Tai padės Jums įsivaizduoti pilna numatomo renginio paveikslą ir pamatyti visas jo puses. Be abejo būtų gerai, jeigu fotografo profesionalumas būtų patvirtintas dalyvavimu konkursuose, parodose arba net prizinėmis vietomis.

Nemažiau svarbu ir tai, kaip Jums malonu bendrauti su tuo žmogumi. Pasirinkite gerą specialistą, su kuriuo greitai ir lengvai užmegsite kontaktą ir tada Jus gausite ne tik puikias vestuvių nuotraukas, bet ir gerą nuotaiką renginio metu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *