Kategorijos

Vestuvių planavimas pagal fotografą

Vestuvių planavimas pagal fotografą

Kaip profesionalus vestuvių fotografas jau nufotografavau apie 70 vestuvių.  Gan greit supratau, kad vienas iš geriausių įrankių kontroliuoti ir žinoti, kad viskas vyksta pagal planą vestuvių dieną yra vestuvių dienos tvarkaraštis / planas. Dėl šios priežasties aš visada paruošiu vestuvių dienos planą klientams pats – net jei jie ir turi vestuvių planuotoją, kuris padeda jiems koordinuoti vestuvių šventę bei fotosesijos eigą. Kai aš nusiunčiu mano siūlomą vestuvių dienos planą būsimiems jaunavedžiams (arba jų vestuvių planuotojams) peržiūrėjimui, dažniausiai parašau, „štai vestuvių dienos planelis pagal vestuvių fotografą. Šis planas yra tik orientacinis, labai lauksiu jūsų minčių ir pasiūlymų, pakeitimų kaip jums atrodo tinkamai. Kai parašysite ką koreguojame, pataisysiu vestuvių dienos planą ir vėl atsiųsiu. Ačiū!“

Visos dienos fotografavimo planas

Šis pasiūlymas ne visada tinka visiems klientams, kurie planuoja vestuves. Tačiau tai geriausias pasiūlymas, nes apima visą vestuvių dieną ir dažniausiai tinka net patiems reikliausiems jaunavedžiams. Pagal šį planą ir man, vestuvių fotografui, patogiausia dirbti. Visos dienos planas dažniausiai susidėlioja tokia fotografavimo tvarka:

  • Pasiruošimas
  • Ceremonija
  • Fotosesija
  • Pokylio vieta (fotosesija su svečiais, pasitikimas)

Kada pradėsime fotografuoti pasiruošimą yra jaunųjų pasirinkimas, bet dažniausiai tai būna 1-2val. prieš ceremoniją.  Nuo tada fotografuoju iki kol jaunavedžiai grįžta į pokylio vietą. Visos dienos planas reiškia, kad jauniesiems nereikės jaudintis, kad kas nors liks nenufotografuotas ir neįamžintas. Šis planas trunka 8 valandas.  Toks valandų skaičius yra optimaliausias vestuvių fotografui, nes aprėpia visas pagrindines šventės dalis.

Jaunikis ir nuotaka ruošiasi tame pačiame viešbutyje

vestuviu fotografas Donatas Vaičiulis, fotodonatas

Aš visada rekomenduoju būsimiems jaunavedžiams ruoštis tame pačiame viešbutyje, tokiu būdu man lengviau užfiksuoti akimirkas kai ruošiasi jaunikis ir jaunoji. Tiesiog pereini į kitą kambarį ir viskas, taip susitaupo laiko (kai nereikia važiuoti kitur fotografuoti vieno iš jaunavedžių).  Kai dirbame du vestuvių fotografai, tada galime pasiskirstyti ir vienas lieka su jaunikiu, kitas su jaunąja.  Tačiau visada stengiuos sudalyvauti abiejų pusių pasirengime, nes taip susipažįstu su visais šventės dalyviais. Tada ir žmonės jau mane būna matę, pasitiki ir lengviau pozuoja.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *