Kategorijos

Vibratoriai: nuo jų atsiradimo iki pat šių dienų

Vibratoriai – viena populiariausių prekių, perkamų sekso prekių parduotuvėse. Jie išrasti dar XIX amžiaus pabaigoje kaip priemonė stresui malšinti ir neigiamoms emocijoms šalinti, o jų išradėju laikomas George‘as Taylor‘as. Išradus pirmuosius vibratorius, niekas nekalbėjo apie patiriamą malonumą: didžiuliai elektriniai mechanizmai stovėjo gydytojų kabinetuose. Čia ateidavo streso kamuojamos merginos ir moterys. Tik pirmaisiais XX amžiaus metais sukurti vibratoriai, nesunkiai telpantys rankoje, tad jais imta prekiauti. Reikia manyti, kad jų išvaizda gerokai skyrėsi nuo šiandien gaminamų sekso žaisliukų. Kiek vėliau vibratorius ėmė reklamuoti kaip priemonės, skirtos atsipalaidavimui, kaip nugaros ir pečių juostos masažuokliai, tad tikroji paskirtis, nepaisant penio formos, viešai buvo slepiama. Nuo pat jų atsiradimo, jie tapo gana paklausia ir populiaria preke. Nepaisant to, ir šiandien dviejose JAV valstijose – Alabamoje ir Misisipėje – prekyba vibratoriais ir kitais sekso žaisliukais yra uždrausta.

Prieš kelis metus JAV buvo atliktas tyrimas, susijęs su vibratorių naudojimu. Apie pusė respondenčių, kurių amžius svyravo nuo 18 iki 60 metų, atsakė, kad periodiškai naudoja vibratorius. Daugelis jų sekso žaisliukus naudojo klitoriniam orgazmui pasiekti. Kaip parodė tyrimas, vibratorius rečiau naudoja religingos merginos ir moterys. Vibratoriai iš tiesų pagerina moterų ginekologinę sveikatą, pagerina lytines funkcijas. Žvelgiant iš moralinės pusės, tik nuo pačių moterų priklauso, ar jos toleruoja vibratorius, ar pirkti ir naudoti šias sekso prekes joms tabu. Daugelis vyrų taip pat neprieštarauja, kad jų merginos ir moterys naudojasi vibratoriais. Kai kurie vyriškiai savo damas linkę apdovanoti šiais seksualinį gyvenimą paįvairinančiais priedais.

XXI amžiuje vibratoriai nėra kažkas gėdingo ir vulgaraus. Šių žaisliukų įsigyti galima kiekvienoje sekso prekių parduotuvėje. Nedrįstantiems užsukti į tokias parduotuves ar neturintiems laiko, įkurta daugybė elektroninių parduotuvių, kuriose asortimentas nė kiek nenusileidžia tradicinėms prekyvietėms. Apsipirkti internetu paprasta: čia visus sekso žaisliukus nuodugniai apžiūrėsite, patyrinėsite, stebėsite akcijas ir pasirodančias naujienas. Įsidėjus prekes į krepšelius, atsiskaitoma banko pavedimu. Įsigytosios prekės vos po kelių dienų, laikantis konfidencialumo ir naudojant neutralias pakuotes, pristatomos į namus ar biurą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *