Kategorijos

Videoprojektai – kokie jie turėtų būti?

videoAntraštėje pateiktas klausimas, bene labiausiai dominantis renginių organizatorius. Aktualių dalykų, susijusių su šia tema, neabejotinai rasite čia: https://www.videoprojektai.lt/, o toliau skaitykite, kokie gi tie projektai turėtų būti.

Skirtumai

Reikėtų pradėti nuo paprasto pamąstymo ar paaiškinimo, kad projektas projektui nelygus. Skirtumų būna visokių, pavyzdžiui:

  • Biudžetas
  • Laikotarpis
  • Patalpos (ar lauko erdvė)
  • Proga, tema

Skirtumų gali būti ir mažesnių, ir didesnių. Tarkime, konferencija skirta automobilių pramonės atstovams, ir naujo automobilio pristatymas turi šį tą bendro. Tačiau paskaita mažoje salytėje ir koncertas su šimtais žiūrovų – ne tas pats. Vienu atveju veikiausiai bus reikalingas projektorius, o kitu atveju reikiamų dalykų sąrašas platutėlis… Tačiau ir tada, kai, rodos, klausimas nėra grandiozinės apimties, gali atsirasti visokiausių pirmutinės svarbos aspektų.

Sklandūs darbai

Aptarus, kad esama įvairovės, vertėtų panagrinėti vieną bendrumą – sklandumą. Tai yra lūkestis. Rūpi, kad kiekviena užduotis būtų įgyvendinama sklandžiai.

Tai susiję ir su eiga, ir su rezultatu. Gal ir atrodo, kad svarbu tik rezultatas. Visgi ir pats procesas nestokoja reikšmės. Juk kur kas geriau, kai visi etapai įgyvendinami taip, kaip suplanuota. Kur kas puikiau, kai nereikia nuolat galvoti, kad atsiliekama.

Darbų eiga gali strigti neturint tinkamos įrangos. Todėl neretai patariama nuomotis modernią, patikimą įrangą, kuri atliktų funkcijas ir atitiktų aukštus standartus. Nuomojantis gaunama profesionali konsultacija, o tai yra dar vienas pliusas, sufleruojantis apie sklandžius darbus.

Kūrybiškumas

Turbūt sutiksite, kad videoprojektas – ne šiaip darbas, kurį pradėjai, įpusėjai ir pabaigei. Jei ištisai kartojama ta pati tema, jei pritaikomi tie patys sprendimai, tai auditorijai (žiūrovams, klausytojams) ima ir atsibosta.

Aišku, yra tradicijų, kurių nei reikia, nei norisi laužyti. Tačiau tradicija ne visada reiškia nuobodulį. Tai nėra koks nuvalkiotas dalykas, apie kurį galvodami žiovautume.

Jau anksčiau užsiminta apie progą ir temą. Tai tinka iš kūrybiškumo klausimui panagrinėti. Tikrai akivaizdu, kad rengiant naujo automobilio pristatymą aktualūs kitokie punktai nei knygos pristatymo atveju. Nors yra ir bendrumų, šiaip jau abiejose situacijose uždavinių sąrašas anaiptol nebus vienodas. Užtat profesionalai – savo srities specialistai – ir vienur, ir kitur prisideda prie geros atmosferos, įdomumo ir estetiškumo sukūrimo.

Gebėjimas ne vien vadovautis tuo, kas buvo, bet ir pasiūlyti ką nors naujo, yra iš tiesų svarbus. Ar tai būtų kraštovaizdis dideliuose ekranuose, ar įspūdingi žemėlapiai, kiekvienas konkretus sprendimas yra skiriamas ne visiems organizuojamiems renginiams, o vienam. Koncentruojamasi į tam tikrą tematiką, ieškoma sąsajų, stengiamasi, kad bendras vaizdas visapusiškai džiugintų.

Turbūt tiktų pasakyti, kad projektas – tai daug dėmenų viename. O kokie tie projektai turėtų būti, jau daugmaž aišku. Kartu galima teigti, jog šioji tema – ir plati, ir labai įvairi. Todėl ne visada paprasta konstatuoti, kad „reikia kuo didesnių ekranų“ ar „svarbiausia – gera technika“.

Renginiui artėjant

Tikimės, kad padėjome aiškiau sudėlioti mintis. Kaip matote, čia nestinga įvairovės. Būtų sunku konstatuoti, kad viskas iš to paties molio drėbta. Juk tai nebūtų tiesa.

Artėja renginys? Reikia projektoriaus ar ekrano? Turite klausimų ir nežinote, kam juos pateikti ir kur gauti atsakymus? Tuomet rekomenduojame Videoprojektai.lt. Ir konsultaciją gausite, ir geros įrangos galėsite išsinuomoti. O jei norite pasižiūrėti, kas jau sukurta, šioje interneto svetainėje yra daug pavyzdžių iš pristatymų, konferencijų, koncertų.

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *