Kategorijos

Vienas iš tinkamiausių atsisveikinimų su mirusiuoju – kremavimas

Kodėl verta šiais laikais rinktis kremavimą dar ne visi žino. Nors šį žodį girdime gana dažnai, bet neretai jį tiesiog praleidžiame pro ausis ar nenorime girdėti. Savaime suprantama, kad viskas, kas yra susiję su mirtimi, stengiamės negirdėti ir kuo mažiau žinoti, bet išsilavinusiam žmogui svarbu, kaip jis bus palaidotas, kodėl vienas ar kitas laidojimo būdas yra tinkamesnis šeimai, gamtai ar jo moralei. Metams bėgant ir senstant kiekvienas iš mūsų pagalvojame, kažin kiek ilgai dar liko gyventi, ką dar spėsime nuveikti ir pamatyti. Tad aplanko ir mintys apie tai, jog TA diena vienąkart ateis. Teks niekada nebematyti artimųjų, paskutinį kartą jiems ištarti “sudie” arba to padaryti net nebespėsime ir nežinia, kuris pokalbis bus pats paskutinis.

Šiandien laidojimo paslaugos yra teikiamos profesionaliai ir mirusiojo artimiesiems nebereikia sukti galvos apie užgriuvusią naštą dėl dokumentų gausos, šarvojimo salės paieškų, palaikų paruošimo šarvojimui ar gėlių užsakymui prie karsto. Šiuos darbus gali atlikti ir įmonė, kurios pagrindinė veikla yra susijusi su laidotuvėmis. Kremavimą jie taip pat gali pasiūlyti bei žinoti, kur ir kaip tai yra daroma.

Lietuvoje užsisakius kremavimo paslaugas jos gali būti atliktos tiek mūsų šalyje, tiek ir Lenkijoje, jeigu su kitos šalies krematoriumais įmonė yra sudariusi sutartis. Tad jums be problemų bus atliktas reikalingas dokumentų tvarkymas, padedamas išrinkti tinkamas karstas, mirusiojo palaikai bus nuvežti į krematoriumą, atliktas kremavimas, išduotas kremavimo sertifikatas ir galiausiai įteikta urna mirusiojo palaikams laikyti.

Kremavimo paslauga yra sąlyginai greita bei paprasta procedūra. Artimiesiems nebereikės rūpintis šios paslaugos organizacija. Viskas vyks žymiai lengviau, paprasčiau ir greičiau nei pasirinkus įprastą šarvojimą bei laidojimą karste. Taip pat visi ekspertai sutaria, kad kremavimas yra laikomas aplinkai draugiškesniu sprendimu. Žinoma, dar ir patogu, jeigu mirusiojo  artimieji yra emigravę į kitas šalis. Dar vienas iš patogumų ir privalumų rinktis kremavimą yra procedūros komfortabilumas bei estetiškumas. Jei yra poreikis, mirusiojo kremavimo metu artimieji gali susirinkti krematoriume, kur ramioje aplinkoje klausosi malonios muzikos, bendrauja, taip pat tam skirtoje salėje gali pasimelsti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *