Kategorijos

Vilkikų ir sunkvežimių servisas

Vilkikų ir sunkvežimių servisas

Savo ar šeimos automobilį taisyti galima, kad ir prie savo namų. Lengvojo automobilio daugelis dalių yra lengviau prieinamos ir nereikalaujančios itin sudėtingos įrangos, pakanka gero veržliarakčio ir žinių. Tuo tarpu sunkiasvorėmis transporto priemonėmis istorija jau kita. Jos tiek savo dydžiu, tiek techniniu sudėtingumu jau neprilygsta lengvosioms mašinoms ir šalikelei yra sunku atlikti remonto darbus. Po auto įvykio vilkiką reikia pirma nugabenti iki serviso, kuris turėtų reikiamas žinias, patirtį ir, svarbiausia, įrangą bei tinkamas patalpas darbams atlikti – vilkikų ir sunkvežimių servisas.

Tiek specialų tralą, tiek dažymo kameras, tiek patikimą įrangą turi viena patikimiausių ir jau ilgą darbo patirtį turinti vilkikų ir sunkvežimių serviso darbus atliekanti įmonė UAB „Ferikas“. Įkurta ir darbus pradėjusi dar 1997metais kompanija sukaupė didžiulę patirtį vilkikų ir sunkvežimių serviso darbuose. Taip čia galima įsigyti naujas bei naudotas vilkikų ir puspriekabių detales, kuro bakus ir pačius vilkikus. Įsigytos detalės bus pristatytos į bet kurią pasaulio vietą su DHL.

Klientus pasitinka erdvūs remonto angarai

Prireikus, remonto dirbtuves pasiekti padės “Ferikas“ darbuotojai pasitelkę specialų tralą, galintį vienu metu gabenti net tris vilkikus. Atvykusį vilkikų servisą jau bus suteikta visa reikalinga pagalba, o didelis detalių asortimentas leis atlikti darbus greičiau.

Specialus tralas vilkikų pervežimui

Serviso darbuotojai tvarko ir visus reikalingus dokumentus – susisiekia su draudimo kompanijomis, pateikia sąmatas, sąskaitas, kitus dokumentus, nufotografuoja į avariją patekusią transporto priemonę. Visada norima atkreipti vairuotojų ir savininkų dėmesį į iškart nepastebimas detalias po autoįvykio ir pabrėžti, kad dažnas atsitikimas avarijos metu – įlinkęs vilkiko rėmas. Tai ne visada galima pastebėti iškart.

Servise tvarkomi ir labai apgadinti sunkvežimiai

Detalus kėbulo sulankstymo lygis ir padaryta žala geriausiai ir tiksliausiai nustatoma tik pastačius transporto priemonę ant specialaus stendo. Neretu atveju reikia atlikti itin kruopštų ir specialių žinių bei patirties reikalaujantį darbą, t.y. nuimti vairuotojo kabiną. Tuomet paaiškėja įvykio padaryti pažeidimai.

Visapusio remonto darbai

Dėka didelių ir patogių patalpų, bei didžiulės dažymo kameros, čia gali atlikti įvairiausius remonto darbus bet kokio dydžio ir bet kokio tipo sunkiasvoriam transportui. Tai ir vilkikams, ir sunkvežimiams ir kt. Visi remonto darbai atliekami čia pat vietoje.

Kaip neginčijamas privalumas ir patogumas klientui, dar didesnį plotą užimantys detalių sandėliai. Tad klientui siūlomas didelis naujų ir naudotų dalių pasirinkimas čia pat vietoje. Sutaupomas laikas, kurio nereikia gaišti  pristatymui.

Detalių parduotuvė

Atliekant remonto darbus, naudotos dalys į naudojamos tik jei buvo suderinta iš anksto su užsakovu. Kitais atvejais montuojamos tik naujos detalės.

Remontui atrenkamos tik geros, visus reikalavimus atitinkančios dalys

Esant sutarimui montuoti naudotas dalis, su klientu yra jos apžiūrimos ir priimamas bendras sprendimas dėl jų tinkamumo. Pasirinkimas ir jų tinkamumo įvertinimas vyksta vietoje, tad yra patogu ir sutaupoma nemažai laiko bei kaštų. Prieš pradedant remonto darbus yra atliekami visi būti paruošimo darbai, tai, esant poreikiui, atgabenama transporto priemonė, apžiūrima ir įvertinama jos būklė, nustatomi reikalingi atlikti darbai, parenkamos detalės, suderinama su klientu darbų kaina ir laikas. Remonto darbus vykdo aukštos kvalifikacijos meistrai, kurie savo įgūdžius pastoviai tobulina specialiuose mokymuose. Vilkikų ir sunkvežimių servise kėbulai ir rėmai yra lyginami su Švedijos meistrų pasididžiavimu – „Josam“ įranga.

Švediška “Josam” lyginimo įranga

Siekiant nepažeisti metalo vidinės struktūros, dėka šios įrangos lyginimo tempimas yra atliekamas šaltuoju būdu. Taip sutvarkomos mašinos vėl atgauna savo formą ir yra išlaikomas tas pats metalo tvirtumas.

Kruopštus paruošimo lyginimui darbas

Atlikus tiesinimo darbus ir panaikinus įlinkimus, nuimta vairuotojo kabina ar išardytas rėmas yra gabenami į specialią ruošimo patalpą, kurioje bus ruošiama atlikti dažymo darbus. Čia yra glaistomas dažomas paviršius, jis gruntuojamas, šlifuojamas, dažomas ir atliekami kiti darbai.

Nepažeistos vietos – nereikalauja remonto, tad yra uždengiamos nuo pažeidimų.

Visi darbai atliekami kruopščiai, vietos, kurių dažyti nereikia, saugiai uždengiamos. Taip išsaugoma pradinė transporto vertė ir sutaupoma papildomo darbo laiko. Atlikus paruošimo darbus, kabina, ar netgi visas vilkikas yra gabenami į specialią erdvę dažymo kamerą, kurioje gali tilpti net vilkikas su puspriekabe. Čia jau atliekami dažymo darbai. Vėliau dažytos detalės džiovinamos ir surinkimo ceche yra sumontuojamos bei parengiamos pilnai eksploatacijai ir perduodamas klientui. Dėka patirties, kruopštaus planavimo ir didelio dalių pasirinkimo firmos sandėliuose, darbai atliekami laiku ir išlaikant aukštus kokybės reikalavimus.

Erdvi dažymo kamera

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *