Vilkikų įsigijimas. Pirkti naują ar naudotą?

Vilkikų įsigijimas ne visuomet atneša didžiules išlaidas. Priešingai – jeigu vadovaujamasi tam tikromis taisyklėmis, pavyksta sutaupyti ypač dideles pinigų sumas. Kalba eina apie verslui skirtą transportą. Trumpai tariant, jeigu galvojate pradėti krovinių gabenimo verslą, bet nežinote kiek pinigų teks investuoti į transporto įsigijimą, tuomet pasidomėkite pagrindinėmis šios technikos įsigijimo „taisyklėmis“.

vilkiku pardavimasNaujas transportas ne visada bus pranašesnis. Verta atminti, kad naudoti vilkikai gali būti gerokai naudingesnis pasirinkimas nei nauji. Jie bus gerokai pigesni už naujus, o svarbiausia – juos veikloje naudoti galėsite gana ilgą laiką. Aišku, daug ką lemia ir perkamas transportas. Turėkite galvoje, kad naujiems vilkikams suteikiama garantija yra ne ilgaamžė. Tai reiškia, kad tokiam transportui, kaip įprastas, gali būti suteikiama kelių metų garantija arba garantija iki 100 000 nuvažiuotų kilometrų. Juk žinote, kad krovinių gabenimo srityje tokią ridą pasiekti galima nesunkiai. Tačiau, naudotiems vilkikams irgi taikomos garantijos.

Vilkikų pardavimas verslui yra gana paprastas – įmonėms pardavinėjami arba nauji, arba naudoti vilkikai. Naudotus vilkikus apsimoka pirkti tuomet, jeigu norisi veiklos pradžioje sumažinti išlaidas kiek galima labiau. Tuo labiau, kad naudotiems vilkikams, kaip minėta, irgi taikoma garantija. Nors rida ir bus didelė, garantija gali būti taikoma ir toliau. Kaip bebūtų, juks ir patys suprantate, kad bet kokį transportą galima sutaisyti, jeigu tik bus kreipiamasi į tinkamus specialistus. Tad, būtinai viską gerai paskaičiuokite ir pagalvokite ar geriausiai tiktų jūsų verslui.

Beje, perkant transportą, taip pat neprošal būtų įsigilinti į pardavėjo turimus atsiliepimus. Matote, Lietuvoje yra ne vienas transporto pardavėjas, kuris pagarsėjo pirkėjams įkišdamas prastą techniką. Tad, prieš perkant, padarykite namų darbus – patikrinkite ar reikalų turėsite su patikimų transporto pardavėju.

Lietuvoje transporto pardavimu ar nuoma užsiima gana daug įmonių. Tai reiškia, kad nebūtina koncentruotis ties savo miestu, jeigu jums reikia naujo vilkiko. Juk tokios transporto kaina yra gana nemaža, tad dėl kokybės, galėtumėte ir sugaišti tas kelias valandas parsivarant techniką iš kito miesto. Tuo labiau – jeigu ji kainuoja gerokai pigiau.

Šaltinis: truckfind.lt/specializacijos/sunkvezimiai-savivarciai-su-kranu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.