Kategorijos

VIN patikra

Ruošiatės pirkti naudotą automobilį? Tuomet mes jums siūlome jį pasitikrinti pas mus. Dažnai automobilių pardavinėtojai mėgsta slėpti informaciją, arba kartais susiduria net su tuo, kad patys mažai žino apie savo automobilį. Vin patikra  leis jums pamatyti pilną automobilio istoriją, parodys ar nėra rida sukta, ar nebuvo kada nors daužta. Taip pat kuo daugiau informacijos turite apie jus dominantį automobilį, tuo daugiau kainos jūs galite nuderėti. Taip pat išvengsite ir nesąžiningų pardavimų.  Tikrinti automobilį galite ir namuose tam, kad nesugaištumėte laiko. Mes  rekomenduojame nuvykti iki automobilio ir jį apžiūrėti, ir jei tikrai jūs  sudomino tas automobilis, tuomet pasinaudoti ,, Automobilio patikra pagal VIN” ir jei parodys neigiamos informacijos, ją parodyti automobilio pardavėjui. Kartais automobiliai būna po labai smarkios avarijos, ir to jums pardavėjas tikrai nesakys, kadangi prarastų potencialių klientų. Taip pat galite ir pamatyti tokių dalykų, kad automobilis yra vogtas! Vogtų automobilių jokiais būdais nepirkite.  Kartais būna ir tokių dalykų, kad pagal Vin kodą, rodomas visai kitoks automobilis.

 

 

Svarbiausi duomenys:

  • Jums bus parodyta kiek savininkų turėjo automobilis
  • Pamatysite kada buvo einama techninė apžiūra, jei ji buvo nepraeita iš pirmo karto, jūs tai matysite.
  • Taip pat matysite, kurioje šalyje automobilis buvo nupirktas iš salono, ir tuomet rodys per kokias šalis jis keliavo, ir kiek laiko ten buvo.
  • Pilna ridos ataskaita, tai yra svarbus aspektas, kadangi pagal automobilio ridą, jūs galite numatyti, kokie tvarkymo darbai ateityje jūsų gali laukti. Kartais būna seni automobiliai su tikrai mažomis ridomis, tačiau jums ataskaita leis pamatyti, visą automobilio ridos kitimo istoriją.
  • Ar automobilis nebuvo vogtas? Kartais atsitinka ir tokie atvejai, kad automobiliai būna vogti, todėl galite prarasti daug pinigų, ir iš jūsų automobilis bus konfiskuotas, o jei perkate automobilį jau su lietuviška registracija, patariama visuomet pasitikrinti automobilio savininko ir pardavėjo duomenis, ar jie sutampa ir nebus taip, kad jus tiesiog bando apgauti!
  • Pamatysite automobilio komplektaciją. Kartais automobilių pardavėjai mėgsta iškomplektuoti automobilio komplektaciją ir tuomet pardavinėti, nes tai jiems atneša didesnį pelną.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *