Kategorijos

Virtuvės smagumynai

Obuolių pyragasVirtuvėje pasisukinėti mėgsta, toli gražu, ne kiekvienas. Tačiau visiems tą daryti bent kartą gyvenime tenka. Pavyzdžiui, kai būname studentai. Pradedame savarankišką gyvenimą ir verdame sau makaronus arba koldūnus. Turbūt studentų dažniausias toks maistas. Na kartais iš namų atsivežame lašinių ar obuolių pyragą. Savaitei užtenka. Bet tik tiek. Todėl studentai kartais ieško ir išeičių – dairosi kitokių receptų, nori skaniai pavalgyti, pagaminti kažką tikrai gero. Dažnai tai pasibaigia picerijoje ar bare. Tačiau ne visiems, kai kurie tikrai sugeba kažką pagaminti. Na o gal to reiktų išmokti dar prieš studentaujam ar prieš pradedant gyventi atskirai nuo tėvų? Pasimokykime.

                  Lengviausia yra gaminti pusfabrikačius. Sumetame makaronus į puodą ar šaldytų koldūnų pakuotę praplėšiame. Tačiau toks čia ir gaminimas. Na, jei ant makaronų užpilame kokio pačių ruošto padažo, tuomet jau galima teigti jog tai yra gaminimas. Gaminti gali būti ir smagu, ypač jei gaminame su draugų kompanija. Taip išmokstame vienas iš kito kažką naujo, sužinome virtuvės gudrybės. Na o jei gaminame dar ir užsieniečiais, tai savo žinių bagažą, tiek apie maistą ir gaminimą, tiek apie kitas kultūras, gerokai praplečiame. Tokie atvejai dažni studentaujant ar dirbant užsienyje, kur kasdien sutinkame užsieniečių ir dalinamės savo patirtimi ir žiniomis virtuvėje ir ne tik. Svabu kad gaminimas būtų smagus ir abipusiai naudingas.

                  Smagiausia, ko gero, yra gaminti konditerijos gaminius. Morkų tortas, obuoliu pyragas, vaniliniai keksiukai ir visi kiti saldumynai – kam gi nepatinka saldumynai? Na yra tokių, bet tikrai ne tiek ir daug. O ir fantazijos galima daug įdėti į konditerijos gamybą. Ar tai įdomios formos sausainių iškepti ar įmaišyti į paprastą tinginį džiovintų vaisių, riešutų, saldainių ir visko, ką tik galime sugalvoti. Na o pyragus kepti mėgstantiems, ko gero, pasirinkimas yra pats didžiausias. Juk šiais laikais pyragų įvairovė yra tiesiog milžiniška. O ir lengvai prieinama. Juk tiek daug visokiausių receptų svetainių internete galima rasti. Tereikia imti dubenį su mediniu šaukštu ir kibti į darbą.

                  Virtuvėje išties gali būti smagu. Tik pasirinkite, kokį produktą iš tiesų norite pagaminti ir kokį tikrai mėgstate. Galite paklausti patarimų artimųjų ir draugų, o paskui juos vaišinti savo patiekalais ir kartu džiaugtis rezultatu.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *