Kategorijos

Viskas apie gelinius nagus

Geliniai lakai – pagrindinė gelinio nagų lakavimo priemonė, suteikianti nagams tą išvaizdą, kuri patinka bene visoms moterims. Vyrams toks manikiūro bei pedikiūro tipas yra labai gražus, o patys nagai tada laiko ilgai, yra tvirti bei išvaizdūs, todėl jūs jausitės geriau, labiau savimi pasitikėsite ir tiesiog spindėsite energija. Kaip pasirinkti tinkamą gelinį laką ir ką vertą apie jį žinoti?

Jie gali būti įvairių gamintojų produkcija. Štai pvz. vieno gamintojo gelio jūsų pirštai gali nepriimti, o su kitu gamintojų tokių bėdų kilti neturėtų. Kaip tą pastebėti? Reikia bandyti. Tik atlikus procedūras su skirtingomis priemonėmis galima pastebėti ar rasti tendencijas, kurios nusakys tų priemonių įtaką jūsų nagams bei rezultatus atliekant gelinį lakavimą.

Lakai būna įvairių spalvų – pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau viskas vėl grįžta prie gamintojo produkcijos ypatumų – gali būti taip, kad lakas nelaikys ilgai. Tokiu atveju drąsiai bandykite kitą produktą ir rezultatas turėtų skirtis. Lako galite pačios lengvai įsigyti internetu. Pasirinkimas yra daugiau nei platus, o spalvų, tekstūrų ir blizgesių gausa leis susikurti tokius unikalius nagus, kurie trauks visų aplinkinių dėmesį.

Gelinis lakas kietėja tik prie UV šviesos. Štai su standartine UV lempa, gali reikėti apie 2-3 minučių, kol modernesnė LED UV lempa gelį sukietins vos per 30 sek. Lako jokiais būdais negalima bandyti nuimti paprastais būdais, tam reikia specialių priemonių, kitaip nagas gali būti pažeistas. Todėl gelinį lakavimą ir laką rekomenduojame rinktis pas specialistus, kurie su tuo susiduria kasdien ir galės į iškilusius klausimus atsakyti pritaikydami savo žinias jums.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *