Kategorijos

Viskas ką reikia žinoti apie antakių priežiūrą

antakiai

Antakiai – tai tarsi veido įrėminimas, kuris turi didžiausią įtaką galutiniam išvaizdos rezultatui. Skirkite tinkamą dėmesį jiems ir visa kita taps smulkmenos, tik papildančios Jūsų veido spindesį.

Antakių dažymas

Antakiai dažomi cheminiais arba Henna dažais. Cheminis antakių dažymas – tai procesas, kurio metu antakių zonoje yra užtepami specialūs dažai, kurie įsigeria į plaukelius, o jeigu dažai palaikomi ilgiau, jie įsigeria ir į odą. Dažytų antakių efektas išlieka apie 2–4 savaites priklausomai nuo odos ir dažų tipo.

Na, o Henna (chna) dažai – tai natūralus produktas, sukurtas būtent antakių priežiūrai. Šis dažymo būdas ypač turėtų patikti norinčioms didesnės antakių apimties. Procedūros metu nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Spalva ant odos išliks nuo 5 iki 14 dienų, o ant plaukelių – net iki 6 savaičių. Dažymo metu naudojamos natūralios priemonės, tad plaukeliai ne tik ilgam pagražinami, bet ir stiprinami.

Antakių korekcija

Antakių forma, tankumas, spalva gali visiškai pakeisti veidą – akys atrodys didesnės, išryškės gražiausi bruožai. Tačiau liūdna tiesa yra ta, kad antakius sugadinti daug lengviau nei juos patobulinti. Todėl labai svarbu žinoti, kas tinka Jūsų veido formai, bruožams, odos tonui ir plaukų atspalviui.

Žinoma, geriausią antakių korekciją atliks profesionalūs kosmetologai. Jie, taip pat dalina ir geriausius patarimus – kas labiausiai tinka prie Jūsų veido. Būtent kosmetologai teigia, kad prieš koreguojant antakius, svarbu grąžinti jiems jų natūralią išvaizdą. Ką tai reiškia? Specialistų teigimu, antakius ramybėje palikti reikėtų maždaug 6–8 savaites, nes tada pradeda ryškėti natūrali antakio forma.

Kad nenusiviltumėte grožio paslaugomis, svarbu atsižvelgti į klientų atsiliepimus, o jie niekada nemeluoja! Šiuo metu geriausiais atsiliepimais didžiuojasi kosmetologė Miglė, dirbanti Jakšto g. 5, Vilniuje, Ieva Das, meistrė Lina iš „AiStudio“ bei Jolanta iš Kauno salono „Veido linija“.

veidas

Antakių priauginimas

Jau keletą metų madingi vešlūs bei paryškinti antakiai. Ir šiemet mados bei grožio specialistai rekomenduoja prailgintą antakių liniją, gan plačius, natūralią antakių formą primenančius antakius. Graži antakių forma yra labai svarbus veido akcentas. Ryškūs, puikiai prižiūrėti ir suformuoti antakiai suteikia veidui gyvumo, išraiškingumo ir yra tobulo makiažo pagrindas. Jei gamta Jūsų neapdovanojo tobulais antakiais, specialistai ir naujausios technologijos Jums padės šiuo klausimu! Taigi, jei nepageidaujate jokios, net švelnios invazijos yra puikus būdas paslėpti įgimtus antakių defektus, pastorinti, patankinti, paryškinti, pailginti natūralius antakius. Tai – antakių priauginimas. Šios procedūros metu tušti antakių tarpeliai ir antakių trūkumas užpildomi naudojant natūralius audinės kailio plaukelius, jie priklijuojami prie natūralių antakių, tokiu būdu padidinama antakių apimtis ir pailginama jų augimo linija. Antakių forma ir spalva parenkamos atsižvelgiant į veido ir akių formą, plaukų spalvą. Naudojami antakių klijai – medicininiai, todėl nesukelia alergijos ir yra atsparūs vandeniui. Procedūra neskausminga ir nesukelia nemalonių pojūčių. Jos trukmė 1-2 valandos, priklausomai nuo priauginamų plaukelių kiekio. Išlieka iki 2-3 savaičių, po to galima papildyti arba leisti priaugintiems plaukeliams patiems iškristi. Šią paslaugą rasite „Veido linija“, „Lakšmina“ salonuose bei pas kosmetologę Rasą, dirbančią Sėlių g. 29 Vilniuje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *