Kategorijos

Viskas, ką turime žinoti apie siuntinių siuntimą

SiuntiniaiKasmet giminaičiams ar draugams, gyvenantiems užsienyje, siunčiame laiškus, siuntinius, norėdami juos pasveikinti Kalėdų, Velykų, gimtadienio ir kitomis progomis. Tačiau, tiesa, kad visada susiduriame su ta pačia problema: siųsti siuntinį į Europą, o tuo labiau kitus žemynus yra labai brangu, o ir niekada nesame užtikrinti, kad jis nukeliaus sveikas, nepažeistas. Tad kokius gabenimo būdus rinktis, jeigu norime, kad siuntinys pasiektų gavėją?

Yra iš ties nemažai įmonių, siūlančių siuntinių siuntimo paslaugas, tačiau kurią pasirinkti? Žinoma, reikia domėtis. Svarbiausia, firmos siūlančios šias paslaugas turi jums patiems atrodyti patikimos. Kai kurios ir internetu dirbančios įmonės, suteikia galimybę pasiskaičiuoti siuntų kainą, kurią paskui galėtumėte palyginti su kitų įmonių siūlomomis paslaugomis. Tereikia įvesti šalis, iš kurios, į kurią keliaus siunta, pašto kodus ir įvesti siuntinio matmenis. Viskas paprasta ir net labai patogu.

Yra galimybė išleisti mažiau, pasirinkus kurjerio paslaugų brokerį. Kurjerio paslaugomis gali naudotis ne tik įmonės, tačiau ir privatūs asmenys. Dažniausiai siuntiniai į bet kurią pasaulio šalį nukeliauja saugiai, per kelias darbo dienas, tad drąsiai galite siųsti daiktus, nesibaimindami, kad jie kažkur pakeliui pasimes.

Siunčiant dūžtančius, trapius, lengvai pažeidžiamus daiktus, patartina juos suvynioti į papildomus maišelius, pavyzdžiui, su burbuliukais, taip pat pasirūpinti, kad siuntinys būtų kuo labiau užpildytas, kadangi dėl laisvumo dėžėje, daiktas gali greičiau sudužti. Taip pat įvertinkite siuntinio svorį, ar jis vežamas nesuplyš, neatsiklijuos, ar gabenami aštrūs daiktai jo nepradurs ir viskas neišbyrės. Galbūt įmonės ir gali užtikrinti saugų gabenimą, tačiau jūs turite užtikrinti, kad siuntinys neatsidarys ir jame esantis turinys neiškris. Nepamirškite pertikrinti duomenų, ar gerai užrašė gavėjo adresą, nes, deja, bet kartais, dėl menkiausių klaidų, siuntiniai gali nepasiekti reikiamos vietos.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Viskas, ką turime žinoti apie siuntinių siuntimą” komentarų : 1

  1. draudziamu daiktu siuntimas avataras

    Ar visus siuntinius galima siųsti? Dabar noriu išsiųsti vienus vitaminus savo sūnėnui į Angliją. Gal kam nors teko susidurti su tokia siunta? Galbūt toki siuntini siusti butu draudziama?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *