Kategorijos

Viskis internetu

Viskis internetu
Viskis internetu

Viskis yra vienas populiariausių alkoholinių gėrimų pasaulyje. Ypač jis mėgstamas tokiose šalyse, kaip JAV, Škotija, Airija, Kanada ir Australija. Šios šalys turi gilias viskio gaminimo tradicijas, kuriomis laikomasi dar iki šių dienų.  Nors Škotija ir Airija įvardijamos kaip viskio gimtinės, amerikietiški ir škotiški viskiai yra populiariausi ir žinomiausi pasaulyje. Airiški ir škotiški viskiai skiriasi savo salyklo džiovinimu, o amerikietiški išsiskiria savo saldumu, nes šios šalies viskis yra daromi iš kviečių, kas suteikia viskiui saldumo jausmą. Viskio pagrindinės proceso dalys, tai spirito praskiedimas vandeniu, dažniausiai vanduo imamas iš šaltinio, laikomas kelis metus medinėse statinėse, viskio statinės turi būtinai būti apdegintos, tada viskis įgauna malonų aromatą. Visada imamos jau naudotos ąžuolo statinės, nes ankščiau esantis gėrimas, dažniausiai burbonas, išskalauja visas chemines medžiagas iš medienos, netinkamas padaryti gerą viskį. Vienas populiariausių viskių pasaulyje yra Jack Daniel‘s.

Jack Daniel‘s tai vienas geriausių viskių pasaulyje, kuris gaminamas nuo 1866m., todėl Jack Daniel‘s įmonės darbuotojai teigia, kad tai yra jiems ne darbas, o amatas. Jack Daniel‘s viskis yra gaminamas iš kukūruzų, rugių, miežių ir naudojant šaltinio vandenį. Grudai yra paruošiami pagal specialų procesą, jie yra džiovinami deginamo medžio dūmais, todėl viskis yra stipriau išreikšto skonio.

Šis gintaro spalvos viskis pasižymi  savo malonaus saldumo aromatu, švelniu skoniu ir lengvumu. Jo gamybos technologija subtili, nes viename iš procesų viskis yra perfiltruojamas per medžio anglis, todėl jį pauosčius galima užuosti švelnų dūmų kvapą. Filtracijos procesas vyksta prieš išpilstant statines, o ne prieš išpilstant į butelius, todėl jis savo skoniu skiriasi nuo kitų daryklų viskių.

Vienas populiariausių Jack Daniel‘s viskių yra „Jack Daniel’s old no. 7“. Tai gan švelnaus  skonio viskis, su karamelės ir vanilės prieskoniais. Todėl skiriasi šio viskio spalva, nuo kitų siūlomų viskių. Jis yra perkamiausias viskis pasaulyje.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *