Kategorijos

Vizininių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba
Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba turi netgi kelias galimas technologijas – skaitmeninė arba ofsetinė spauda, taip pat šilkografija. Kiekviena iš šių technologijų turi savų pliusų ir savų minusų, pavyzdžiui, vizitinių kortelių gamyba šilkografijos būdu yra labai aukštos kokybės, puikių spalvų, šiuo būdu informacija gali būti perteikiama ant bet kokio paviršiaus, tačiau kaina yra pakankamai didelė. Ofsetinė spauda labai populiari gaminant laikraščius, žurnalus, skrajutes ir panašiai. Vizitinių kortelių gamyba ofsetiniu būdų yra reikalinga tuomet, kai kiekis yra didelis, nes savikaina gaunasi maža, tačiau  spausdinant mažu tiražu, ofsetinės spaudos rinktis neapsimoka. Skaitmeninė spauda yra tinkama, kai norima tam tikrą produktą atspausdinti mažu arba vidutiniu tiražu. Pasirinkus šį spaudos būda, vizitinių kortelių gamyba jums neatsieis labai brangiai, procesas vyks greitai bei kokybiškai, nes paruošiamieji darbai nėra labai sudėtingi, tačiau skaitmeninėje spaudoje gali būti naudojamas tik šviesus bei tekstūros neturintis popierius, tai šiek tiek apribos jūsų norus, jeigu siekiate būti labai originalūs. Trumpai tariant, spaudos būdą reiktų pasirinkti priklausomai nuo jūsų įmonės veiklos specifikos – jei esate moderni reklamos agentūra, ko gero, vertėtų rinktis šilkografinę spaudą ir eksperimentuoti, būti moderniems, tačiau jei esate advokatų kontora, turbūt paprasčiau bus pasirinkti tradicinį variantą – baltas popierius, juodas šriftas – ir rinktis skaitmeninę spaudą.

Vizitinių kortelių gamyba taip pat įtraukia dar vieną ne mažiau svarbų žingsnį – dizainą, formato parinkimą. Tradicinis vizitinių kortelių dydis yra laikomas 5×9 cm., tačiau šiais laikais, vėlgi, priklausomai nuo įmonės veiklos specifikos, formatai gali būti labai įvairūs. Pagrindinė informacija apie įmonę ar jos darbuotoją gali būti spausdinama visiškai netradiciniu formatu – apvalinti kampai, o galbūt netgi trikampio formoje. Svarbiausia, kad tai nesikirstų su jūsų įmonės deklaruojamomis vertybėmis ir neatrodytų juokingai bei nesuprantamai.

Vizitinių kortelių gamyba ir visi jos procesai nėra tokie paprasti kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vizitinės kortelės – tai jūsų prisistatymas klientui, todėl turėtumėte žiūrėti į tai atsakingai, nes jei vizitinių kortelių dizainas prieštaraus jūsų įmonės vertybėms,  klientai gali likti nesupratę ir suabejoti jumis. Taigi, tiesiog pasirinkite šios srities specialistus, kurių darbo patirtis padės jums priimti tinkamus sprendimus ir nusiųsti savo klientui tinkamą žinutę apie jūsų verslą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Vizininių kortelių gamyba” komentarų : 1

  1. Božena avataras

    Laba diena, norime juodų vizitinių kortelių ir popierius, kad būtų kaktūrinis. Norėtųsi, kad logotipas būtų įspaustas arba, kažkas panašaus, kokia būtų kaina? pradžiai reikėtų 200

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *