Kategorijos

Vokams išleidžiate per daug? Sprendimas YRA!

Nuolatinis siuntų siuntimas, savaime aišku, atneša nemažas išlaidas. Būtų smagu, kad jų nebūtų visai, ar ne? Na, tokių bėdų išvengti nepavyks, tačiau išlaidas sumažinti galima net kelis kartus. Problema tame, kad didžiausios pinigų sumos išleidžiamos tuomet, kai siuntų siuntėjai nesidomi alternatyvomis ar tiesiog paprastais būdais išvengti nepageidaujamų išlaidų.

Kai siuntas siunčiate kasdien, o taip pat jų per dieną išsiunčiate ne vieną ir ne dvi, susidaro išlaidos dėl pakavimo medžiagų įsigijimo. Šiuo atveju, mini vokai. Siunčiant kelis laiškus ar siuntas, tenka įsigyti keletą vokų. Ar atkreipėte dėmesį kokios kainos vyrauja Lietuvos pašte? Daugelis žino, kad ten vokų ir kitų pakavimo priemonių kainos yra didžiausios. Tad, ką daryti dažnai patiriantiems šias nereikalingas išlaidas? Atsakymas ganėtinai paprastas – pasidomėti alternatyvomis bei taupymo būdais.

 

Vokų užsakymas internetu – pagrindinis būdas sumažinti išlaidas

Daug žmonių vangiai domisi naujovėmis, tačiau kalbant apie vokų pirkimą, tikrai jokia čia naujovė, kad internetu juos įsigyti galite daug pigiau. Jums pateikiamas labai didelis pasirinkimas. Kalba eina ne tik apie vokų rūšis ar jų dydžius. Pasirinkimas platus kalbant ir apie pardavėjus. Vokucentras.lt yra vienas didžiausių pakavimo medžiagų tiekėjų internetu. Pateikus nuotolinį užsakymą, jūsų užsakyti vokai ar kitos siuntų pakavimui skirtos medžiagos atkeliaus vos per porą dienų ar net greičiau. Kaip jau minėjome pradžioje, didžiausias privalumas – kainos.

 

Vokucentras.lt siūlo mažiausias kainas perkantiems nemažą kiekį

Paprasčiausias ir daug mąstymo nereikalaujantis būdas sumažinti išlaidas – pirkti vokus ar kitas reikalingas pakavimo medžiagas didesniais kiekiais. Vokucentras.lt siūlo pirkti vokus ir ne tik ne po kelis vienetus, o pakuotėmis. Jas sudaro po kelias dešimtis ar po kelis šimtus vokų ar kitų pakavimo priemonių. Pakuotės leidžia sutaupyti netgi keletą kartų didesnes sumas. Tai reiškia, kad lyginant kainas su Lietuvos pašto nustatytais įkainiais, skirtumas yra akivaizdus. Bene didžiausias privalumas – ši elektroninė parduotuvė gali tapti jūsų tiekėjais. Ar žinote ką tai reiškia? Tai reiškia dar daugiau privalumų užsakant kokybiškas pakavimo medžiagas bei kitas priemones!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *