Vonios interjeras — į ką atkreipti dėmesį?

vonios_interjerasVonios kambarys — vieta, kurioje praleidžiame nemažą dalį savo laiko. Dažniausiai, būtent čia pradedame ir užbaigiame dieną. Todėl, norisi, kad ši erdvė būtų ne tik praktiška, patogi, bet taip pat jauki ir stilinga. Į ką privalu atkreipti dėmesį, kokius interjero elementus pasirinkti ir kaip juos suderinti? Trumpi patarimai, kaip pagyvinti vonios kambarį:

1. Įvertinkite vonios kambario didį. Įrenginėjant, ar ruošiantis atnaujinti vonios kambarį būtina apskaičiuoti vonios erdvę. Tai yra labai svarbu perkant vonios įrangą ir baldus. Priklausomai nuo vonios kambario dydžio, formos — vyks baldų ir kitų interjero detalių derinimas. Tai ypač aktualu mažiems vonios kambariams, nes tuomet reikia itin kruopščiai išsirinkti minimalistinius, įmontuojamus baldus, kurie atrodytų gražiai, tačiau būtų praktiški ir jaukūs.

2. Suteikite laisvę apšvietimui. Pasitaiko, kad vonios kambariuose ne visada būna langas, todėl visas apšvietimas priklauso nuo šviestuvų, kuriuos pasirinksite. Tam, kad vonioje būtų pakankamai šviesos, o šviestuvai ar sieninės lempos neužimtų papildomos erdvės,  galima įmontuoti LED šviestuvus lubose ar sienose. Norint, savaitgalį pasipliuškenti putų vonioje, romantiškai apšviestame vonios kambaryje, lemputes ar nedidelius šviestuvus galima įmontuoti sienų apačioje ar grindyse.

3. Pagyvinkite interjerą ryškiomis spalvomis. Jei jūsų vonios kambarys yra baltas — suteikite jam gyvumo papuošdami spalvingomis detalėmis. Tai gali būti įvairūs akcentai, tokie kaip dušo užuolaida, kriauklė, veidrodis, vonios plytelės, kilimėlis ar paveikslas. Žinoma, nederėtų vonios kambario „apkrauti“, jis turėtų turėti kelis ryškius akcentus, tačiau persistengti nederėtų.

4. Harmonijos kūrimas. Vonios kambario interjerui svarbi harmonija tarp erdvės, baldų ir kitų estetinių detalių. Norint, kad vonia būtų jauki, bet kartu žavėtų elegancija ir unikaliu stiliumi —  būtina tarpusavio vienovė. Reikia, kad vonioje esantys daiktai vienas kitą papildytų ir derėtų tarpusavyje, o ne užgožtų vienas kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.