Kategorijos

Vyriškos apyrankės – vis dar madingas atributas?

Vyrai apyrankes nešioja dar nuo viduramžių laikų, o gal net ir nuo seniau. Nors kai kuriems seno kirpimo vyrams atrodo, kad tokio tipo papuošalai vyrui netinka ir apyrankes gali nešioti tik moterys, jie klysta. Apyrankes nešiojo ir patys vyriškiausi kovotojai istorijoje. Apyrankė juk neturi būti blizgi ir traukianti akį, ji gali būti odinė, supinta iš virvelių ar simbolizuoti kovas bei trofėjus. XXI amžiuje apyrankės niekur nedingo, vyras jas nešiojo, nešioja ir, panašu, nešios dar ilgai.

Šiandieniniame pasaulyje vyrai apyrankes taip pat renkasi pagal savo asmenines savybes arba pomėgius. Apyrankes galimas rinktis pagal zodiako ženklą. Tokiu būdu vyrai nešioja apyrankę su savo zodiako ženklo amuletu. Taip pat kai kurios apyrankės atitinka ir vyrų savybes. Pavyzdžiui akmenines apyrankes nešioja tvirti ir savimi pasitikintys vyrai, už kūrių moterys jaučiasi saugios kaip už uolos. Tokias apyrankes galima pagrąžinti ir papildomais suasmenintais amuletais. Pavyzdžiui – kokio nors gyvūno galvos amuletu. Gyvūnas turėtų atspindėti asmenines vyro savybes. Pavyzdžiui liūto amuletas reikštų, kad vyras yra ištikimas ir bebaimis. Vilko amuletas – kad vyras yra vyrų „gaujos“ narys ir t.t.

Tiesa, apyrankės nebūtinai turi ką nors simbolizuoti. Kartais jos tiesiog papildo esamą stilių ir yra nuolatinio nešiojimo arba vienetinių atvejų, tinkančios tik prie tam tikro garderobo. Pavyzdžiui įvairių metalų apyrankės puikiai tinka prie oficialesnio stiliaus. Tiesa, tai neturėtų būti vien tik auksinė grandinėlė ar panašiai. Kalba eina apie nerūdijančio plieno stilizuotas apyrankes, kurios neretai yra derinamos su odos elementais.

Įdomu tai, kad kai kurie vyrai mielai nešioja ir apyrankes, kurios simbolizuoja jų ištikimybę antrajai pusei. Tokios apyrankės poroms dažnai būna skirtos Jam ir Jai. Vizualiai jos būna panašios, sudarytos iš to paties tipo akmenų ar kitų medžiagų, tačiau turi kažkokį išskirtinį elementą, pagal kurį galima identifikuoti apyrankę vyrui ir moteriai. Tokios apyrankės dažnai būna puiki dovana įvairių metinių ar kitomis progomis. Sentimentalu, tačiau taip pat ir be galo gražu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *