Kategorijos

Žaidimų kambarys Vilniuje – 3 priežastys kodėl svarbios šildomos grindys

sildomos-grindys-zaidimu-kambaryjeRenkantis švęsti gimtadienį žaidimų kambaryje norisi jaukumo ir komforto. Šaltuoju metų laikotarpiu, lauko temperatūra gali nukristi iki itin žvarbios, kartais net kaulus stingdančios temperatūros.

Todėl užėjus į patalpą kurioje bus švenčiamas gimtadienis, norisi ne tik sušilti, tačiau ir būti toje malonioje atmosferoje visą vakarą.

Šiame straipsnyje aptarsime šildomas grindis ir jų svarbą vaikų žaidimų kambaryje. Nustebsite, tačiau dauguma tokių patalpų,skirtų laisvalaikiui ir šventėms pilnai nepasirūpina patalpų grindų šildymu, arba šildo tik ribotą jos grindų plotą.

18 žaidimų vaiko gimtadieniui

Žaidimų kambarys Vilniuje – “Mumukas” – tuo pasirūpino iš anksto ir yra retas pavyzdys žaidimų kambario kuris rūpinasi vaikų sveikatos gerove. Šaltos grindys ir atgyvenusios šildymo sistemos – gan rimta prielaida nemažai susirgimų. Apie šiuos dalykus – sekcijoje žemiau.

Šildomų grindų vaikų žaidimų kambariuose privalumai

  • Mažiau alergijų – reguliarus grindų šildymas nesukelia jokios alerginės reakcijos žmogaus organizmui. Įprastos šildymo sistemos vaikų kambariuose, kaip ir kiekvienose įprastose patalpose, veikia priverstiniu oro išmetimo principu – susikaupusios dulkės, žiedadulkės ir kitos šiukšlės yra metamos aparato kartu su šiltu oru į patalpos atmosferą.

Žmonėms kenčiantiems nuo smarkių alerginių reakcijų – tai gali turėti katastrofiškų pasėkmių sveikatai, ką jau kalbėti apie reakciją vykstant šventės metu.

Papildomas šilumos kiekis per grindis – neišleidžia jokių alergenų į orą, todėl galima mėgautis švaresniu ir sveikesniu patalpos oru bei pilnai sušildyti patalpas.

  • Tolygiai paskirstoma šiluma – Modernios grindų šildymo sistemos ne tik taupo šilumos energiją tačiau geba skleisti ją tolygiai po visas patalpas.

Pavyzdžiui, palyginimui, radiatoriai nors ir šildo įvairias patalpas žiemą, būna įstatyti ant sienų ir smarkiai mažina vietą patalpose, o kartu ir suteikia galimybę kauptis dulkėms ir kitoms nuosėdoms.

Išvėdinus kambarį, nuosėdos vėl greit pasiskirsto po kambarį ir šiuo atveju taip pat kels pavojų žmonėms kenčiantiems nuo alergijų nešvarumams. Todėl vis dažniau kaip šildymo metodas yra pasirenkamas grindų šildymo būdas – jis taupesnis, sveikesnis ir taupantis vietą.

  • Mažesnė rizika susirgti – ko gero svarbiausias dalykas kuom šildomos grindys naudingos – garantas, jog žmonės nesusirgs šventės metu. Kadangi vaikai ant grindų žais daug ir ilgai, grindys šaltos būti negali. Kitaip galima peršalti ar dar rimčiau susirgti.

Be to, prie to pačio galima priskirti ir tai, jog susikaupęs šiltas oras patalpose visuomet kybos vadinamojoje šilto oro zonoje – virš grindų, todėl vaikams žaisti bus šilta ir smagu.

Apibendrinant

Galima teigti jog šildomos patalpos grindys yra itin svarbus ir naudingas dalykas. Vaikų žaidimų kambario svečiams besilankantiems jame, norisi jaukumo ir gerai praleisto laiko, o ne mąstyti kaip nesušalti ir nesusirgti.

Nesvarbu ar esate vaikų žaidimų kambario savininkas ar tiesiog ieškote žaidimų kambario nuomai, apie šildomų grindų privilegiją būtina susimąstyti, kadangi tai gali padaryti itin didelės įtakos apsilankymo potyriui.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *