Kategorijos

Žiema be šalčio: tinkamos žieminės pirštinės vaikams

Žiema yra nuostabus metų laikas vaikams, kai galima žaisti su sniegu, važinėtis rogutėmis ar kitaip smagiai leisti laiką lauke. Tačiau žiemos metu labai svarbu pasirūpinti tinkama vaiko apranga, kuri neleistų sušalti ir apsaugotų nuo drėgmės bei žvarbaus vėjo. Jeigu nusprendėte atnaujinti vaiko žieminius rūbelius, tokius kaip striukė, batai, kepurė, pagalvokite ir apie geros kokybes žiemines pirštines. Žieminės pirštinės vaikams yra neatsiejama aprangos dalis, užtikrinanti, jog vaikui būtų šilta ir patogu žaidžiant lauke.

Dėl itin gausaus asortimento, parinkti tinkamas pirštines žiemai gali būti ne pati lengviausia užduotis. Tačiau pateiksime keletą patarimų, kurie padės nepasimesti ir pasirinkti teisingai:

  • Sudėtis. Perkant žiemines pirštines vaikui, labai svarbu atkreipti dėmesį iš ko jos yra pagamintos. Nuo pirštinių medžiagos priklausys ar jos galės atlikti pagrindinę savo funkciją ir nebus tik paprastas žiemos aksesuaras. Svarbu, jog jos būtų atsparios vandeniui, pagamintos iš neperšlampamos medžiagos.
  • Priežiūra. Pirštinės turėtų būti lengvai valomos, nes ant jų dažnai atsiranda purvo dėmių bei kitų nešvarumų.
  • Lengvai uždedamos ir nuimamos. Tai padės sutaupyti laiko, o vaikas galės pats savarankiškai jas užsidėti, neprašant jūsų pagalbos.
  • Patogumas. Pirštinės turėtų būti patogius, maloniai dėvimos, nevaržančios vaiko judesių, netrukdant jam žaisti ir laisvai judėti lauke. Jeigu pirštinės bus patogios, vaikas jas mielai dėsis.
  • Kaina. Nors rinkoje yra įvairių kainų pasiūlymų, tačiau kaip žinome daugelis, kokybiškas gaminys gali kainuoti daugiau nei prastai pagamintas. Todėl šiuo atveju labai svarbu atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį.
  • Jeigu jūsų vaikas yra aktyvus ir jam patinka būti lauke bet kokiu oru, rekomenduojama įsigyti termo arba vandeniui atsparias pirštines. Šio tipo gaminys užtikrins, jog vaikas rankų nesušlaps, todėl jums nereikės jaudintis dėl sušalusių vaiko rankų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *