Kategorijos

Žieminiai batai vaikams. Kaip išsirinkti iš didžiulės pasiūlos?

https://liuti.lt/avalyne-vaikams/

Kiekvienais metais atėjus žiemai, visi, kas turi vaikų, susiduria su iššūkiu, kokie žieminiai batai vaikams būtų geriausi. Kokią avalynę apavus vaikams galite ramiai juos išleisti į lauko pramogas, mokyklą, darželį ir nesijaudinti dėl šlapių ar sušalusių kojų?

Pradėjus spręsti šią kasmet ištinkančią problemą mums „į pagalbą“ ateina tokia milžiniška pasiūla, kad reti tėvai nepasimestų joje. Kur pirkti, už kokią kainą, kokio prekės ženklo turi būti žieminiai batai vaikams?

Įvairūs prekybos centrai, internetinės parduotuvės, turgus, o gal pardavimas iš „antrų rankų“ – visa tai yra vietos, kur žieminės avalynės gausa “muša rekordus”. Tačiau iš patirties drąsiai galime teigti, kad bandyti parduoti galima bet ką, bet geriausiai savo darbą išmano tie, kas turi asmeninės patirties. Taigi žieminiai batai vaikams geriausiai pažįstami tiems, kas patys turi vaikų.

Daugybė metų ieškojimo, kokie prekės ženklai nenuviltų. Tiksliau sakant, „bandytojos“ buvo mūsų mažųjų kojytės. Ir ne visada jos buvo laimingos…Dažnai jos būdavo sušalusios, dar dažniau – šlapios, ko pasekmė ne kartą buvo įvairios peršalimo ligos. Stengiantis sutaupyti, žinoma, kad randami gražūs, stilingi žieminiai batai vaikams, tačiau anksčiau ar vėliau apie save „prakalba“ kokybė, kuriai nebuvo skirtas tinkamas dėmesys. Ir visgi ilgainiui supratome – KOKYBĖ yra pirmas ir pagrindinis kriterijus renkantis avalynę. Ne tik sau, bet ir vaikams. Galime pataupyti daugeliu klausimų, bet žieminė avalynė vaikams privalo būti KOKYBIŠKA.

Ar gi galima norėti netausoti mažųjų kojyčių ir rizikuoti jų sveikata? Kai lietuviška žiema yra tokia, kad beveik kas rytą atsikėlęs nežinai, ar už lango rasi spaudžiantį šaltuką, ar „pūpsančias“ balas, žieminiai batai vaikams turi galėti prisitaikyti prie bet kokių oro sąlygų: būti atsparūs šalčiui ir drėgmei, turėti optimalaus aukščio aulą. Atrodo įprastos ir niekuo neišskirtinės savybės? Juk visi savo vaikams ieškom kažko panašaus, tačiau dažnai avalynei naudojama nekokybiška medžiaga aului ar padui, naudojami prasti siūlai ar klijai. Batų dizainas žavus, iš pažiūros atrodo net ir labai patogūs, tačiau batams gavus „orų“ iššūkį išryškėja tikrasis vaizdas – kokybei pagailėta. Todėl antrą kartą pirkėjas tos prekės ženklo nebesirinks. Kaip sakoma – vieną kartą gali parduoti bet ką, o antrą kartą pirkėjas nupirks tik tai, kuo patikės ir pasitikės.

Todėl ne veltui visame pasaulyje tėvai vertina Viking, Reima, D.D. Step, Ponte 20 prekės ženklus. Čia susijungia viskas: funkcionalumas, dizainas, kokybė, kainos ir kokybės santykis. Išbandyti, laiko patikrinti, pirkėjų pamilti – štai kokie turi būti žieminiai batai vaikams. Visi, kas išbandė šių prekės ženklų avalynę, net negalvoja ieškoti kažko kito ir dar neišbandyto. Renkasi vėl ir vėl patys, bei rekomenduoja kitiems.

Tokia avalynė tarnaus ir jūsų vaikams, ir dar galės būti draugiškai perleista į antras rankas. Vaikystė nusipelno kokybės!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *