Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Liuti.lt: žieminiai rūbai vaikams ǀ vaikiški žieminiai rūbai

Kategorijos

ŽIEMINIAI RŪBAI VAIKAMS. KODĖL VERTA RINKTIS ŽINOMUS PREKĖS ŽENKLUS?

Už lango ir vėl žiema. Šio sezono pradžioje daugelis tėvų, kurie augina mažesnius vaikus, susiduria su kasmetine opia problema- seni žieminiai rūbai vaikams jau nebetinka. Tai rankovės, tai kelnių klešnės tampa per trumpos. Savaime aišku, kad žieminiai kombinezonai vaikams, vaikiškos žieminės striukės ar neperšlampančios sniego kelnės turės rasti naują šeimininką.  

Mažyliai tam tiktu savo gyvenimo periodu auga itin greitai, todėl žieminė apranga vaikams keičiama beveik taip dažnai, kaip dažnai „keičiamos kojinės“. Ir tai kartojasi daug metų iš eilės. Problema šiek tiek sumažėja, jei šeimoje auga keli berniukai ar mergaitės, arba rūbams renkamasi universalios spalvos. Tačiau jei jūsų šeimoje vyrauja rožinė ir mėlyna spalvos, o auginate mergaitę (-es) ir berniuką (-us), žinokite viena – jūsų laukia visai nemenkos kasmetinės išlaidos.

O kai jau minėtos išlaidos tampa nebeišvengiamos, natūraliai iškyla klausimas – kokie žieminiai rūbai vaikams šį sezoną bus tinkiamiausi? Ką pasirinkti? Į kurią pusę nusvirs svarstyklės: į kainos ar kokybės? O gal pavyks rasti optimalų variantą, kur tenkins ir kaina, ir kokybė.  O gal visgi šiais metais ir vėl pirkti pigų ir paprastą kombinezoną, kurį sudėvės ir išmesite?  Bet gal būtent šiemet žieminė apranga vaikams turėtų būti žinomų prekės ženklų? Apie visa tai ir pakalbėkime čia.

Seniai žinomi visame pasaulyje tokie prekiniai ženklai kaip Didriksons, Reima, Huppa, Lassie, Columbia ir jų žieminiai kombinezonai vaikams, vaikiškos žieminės striukės ar neperšlampamos kelnės. Kas lemia šių ženklų populiarumą? Tvirtai tikime, kad sėkmės paslaptis – meilė vaikams, ir galvojimas apie tai, ko reikia būtent jų šiltai ir patogiai vaikystei.

Taip, neneigsime, šių žinomų ženklų žieminiai rūbai vaikams kaina yra kiek didesnė nei „analogų“ kiniečių puslapiuose, turguje ar artimiausiam prekybos centre. Tačiau tai, ką gauni – atsiperka su kaupu. Jei gamintojas pažymi, kad žieminis vaikiškas kombinezonas yra neperšlampamas, ar jį galima dėvėti esant -20 laipsnių, reiškiasi taip ir yra, ir jūsų vaikai žiemos pramogomis gali mėgautis į valias. Vadinasi, grįžęs vaikas savo „malomumų įrodymus pateiks“ tik sušąlusiais ir paraudusiais žandukais, bet ne šalta ar šlapia nugara.

O svarbiausias dalykas, dėl kurio tikriausiai sutiksime visi, kad jaudintis kiekvienais metais dėl per mažų žieminių rūbų labai vargina. Todėl skirkime dėmesio kokybei ir sužinokime, jog Didriksons, Reima, Huppa ir kitų populiarių prekės ženklų žieminiai rūbai vaikams dažnai turi „augimo“ funkciją. Ši funkcija leis dėvėti tuos pačius rūbus mažiausiai du sezonus iš eilės. O vaikui ūgtelėjus ir tam procesui tapus lėtesniam – gal net ir visus tris.

https://liuti.lt/zieminiai-rubai-vaikams/

Bet visgi dera prisiminti, kad ar po metų, ar po dvejų, ar net po visų trejų – bet su išaugta žiemine apranga teks atsisveikinti.  Pirkėjai iš „antrų rankų“ dažniau mėgsta pirkti žinomų prekės žėnklų daiktus, todėl parduoti tokius rūbus bus lengviau. Puiki investicija, kuri ir nemažai atsipirks.

Taigi, reziumuokime: investicija į kokybiškus žieminius rūbus bus tarsi „kelių zuikių nušovimas vienu šūviu“.  Vaikai bus ir laimingi, ir šilti, ir sausi, ir džiaugsis jaukia bei kokybiška vaikyste. Tik pirmiausia Jūs, tėvai, laiku atraskite, kokie žieminiai rūbai vaikams yra geriausi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *