Kategorijos

Žirkliniai keltuvai – praktiškas variantas servisams

Serviso vadovui tikrai kartais būna sunku nuspręsti kokio tipo keltuvą pasirinkti mechanikų darbui. Vieniems patinka dviejų kolonų, kitiem keturių, tretiems žirkliniai, dar kitiems – kiti keltuvai. Tačiau čia pristatysime kuo naudingi ir praktiški yra žirkliniai keltuvai servisams, kurie taip pat yra labai populiarūs atliekant automobilio remonto veiksmus.

Pradžiai, žirklinis keltuvas irgi gali būti kelių tipų – automobiliams, motociklams ar net sunkvežimiams. Kitas jų skirstymas būna pagal keliamą aukštį, vieni būna skirti tik tam, kad pakelti transporto priemonę nuo žemės, kiti – pakėlus automobilį, jau galima dirbti ir po jo dugnu. Žirkliniai keltuvai pagrinde skirstomi į vieno metro ir dviejų metrų aukščio kėlimo keltuvus. Kitas skirstymas būna pagal keliamą svorį, tačiau jeigu jūs užsiemate lengvųjų automobilių remontu, tai jie visi dažniausiai kelia apie tris tonas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į platformų pločius ir ilgius, kėlimo laiką, atstumą tarp platformų ir kitas technines specifikacijas.žirkliniai keltuvai

Žirkliniai keltuvai turi daug privalumų prieš kitus keltuvus. Žinoma, visi turi savų privalumų, kurie atsiskleidžia dirbant ir atliekant įvairius remonto darbus. Vienas iš privalumų yra tas, kad automobilis yra pakeliamas remiantis į jo dugną. Todėl priešingai nei dirbant su koloniniu keltuvu, jums netrukdys dirbti kolona ar letenos. Kitas privalumas yra tas, kad transporto priemonės yra pakeliamos žirkliniu principu, todėl kai turima mažai patirties, priešingai, nei dirbant su koloniniu, automobilio pakėlimo ir nuleidimo rizika yra minimali.

Kadangi Lietuvoje yra eksploatuojama daug senų automobilių, kurių dugnas yra pažeistas korozijos. Todėl kelti už dugno, kai remiamasi į didelį plotą, yra kur kas saugiau. Taip pat žirkliniai keltuvai yra praktiški dėl to, nes jie užima sąlyginai mažai vietos. Praktiškumo kitas privalumas tas, kad jie gali būti mobilūs, todėl bet kuriuo metu jūs šį keltuvą galėsite perstumti į kitą vietą. Šie keltuvai turi nemažai privalumų, tačiau viskas priklauso nuo jūsų, ar toks keltuvas tikrai atitiks poreikius. Kadangi kai kuriuos remonto darbus yra patogu atlikti, kitus ne, tačiau servisai vis dažniau susikomplektuoja abu šio tipo keltuvus.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *