Kategorijos

Žmonėms turintiems alergijų padės siurbliai su vandens filtru

Turbūt nei  vienas iš mūsų tvarkant namus neapsieitų be daugelio buities prietaisų. Didžioji dalis mūsų negali įsivaizduoti langų valymo be specialių priemonių, langų valiklio ar darbą ypač palengvinančio langų valymo aparto. Grindis taip labai retas plauna grindų skudurą mirkydamas į kibirą su pamulėmis, beveik visi iš mūsų turi specialius grindų valymo šepečius, kuriuos nusausina specialūs mechanizmai kibiruose. Ir tai yra tik maža dalis visų mūsų naudojamų prietaisų, skirtų buičiai palengvinti. Didžioji dalis prietaisų yra naudojami jau ilgus dešimtmečius,  tačiau jie buvo nuolat tobulinami. Dar prieš keletą dešimtmečių skalbimo mašina turėjo tik vieną funkciją, sukti būgną, todėl jos galimybės buvo labai ribotos. Tuo tarpu šiandien, jūs galite pasirinkti, koki tipo drabužius skalbsite ar skalbti reikia stipriai, kokioje temperatūroje tai reikia daryti ir kada skalbimas turi prasidėti ar pasibaigti. Valgio gaminimui taip pat sukurta galybė prietaisų – virtuvės kombainai, greitpuodžiai, daržovių smulkintuvai.

Kitas buitį ypač palengvinantis prietaisas yra visiems gerai žinomas ir girdėtas dulkių siurblys. Jo techninis progresas per daugelį metų irgi yra aiškiai matomas. Jei dar prieš dešimtmetį daugelis iš mūsų naudojosi dulkių siurbliais, kuriuose buvo naudojami vienkartiniai popieriniai maišeliai šiukšlėms surinkti, tai dabar dauguma iš mūsų naudoja dulkių siurblius turinčius šiukšlių konteinerius. Juos itin lengva keisti, be to, gamta nėra teršiama vienkartiniais maišeliai, kas ypač svarbu sąmoningiems ir ekologija besidomintiems žmonėms.

Dar labiau džiuginanti naujovė atsirado pakankamai neseniai – tai siurbliai su vandens filtru. Jie pelnytai vadinami tikru išsigelbėjimu alergijas turintiems žmonėms, todėl, kad oras yra žymiai švariau išvalomas ir visi alergenai surenkami tuč tuojau. Yra gyvų įrodymų, kai net katėms alergiškas žmogus gali turėti minėtąjį pūkuotą augintinį vien tokios technologijos siurblio dėka. Argi tai nėra nuostabu?

Šiuo išradimu taip pat džiaugiasi esamos ir būsimos mamytės – visi suprantame, kaip lengvai vaikelis gali užsikrėsti ir susirgti, kadangi imunitetas nėra stiprus, taigi gimus vaikui švara ir higiena tampa prioritetu kiekvienam tėveliui. Naujieji siurbliai išvalo greitai ir kokybiškai, be jokių kompromisų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *