Kategorijos

Žoliapjovė – robotas: kodėl verta rinktis?

Žoliapjovė robotasJeigu savo kieme ar sklype turite veją, kurią reikia prižiūrėti, tikriausiai skiriate daug laiko tam. Gražiai vejai ir žolei turi būti teikiama reguliari priežiūra, be pertraukų, tik taip bus maksimaliai išpuoselėtas bendras vaizdas. Vis dėlto, darbas gali varginti, o aukoti laiką darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tada jums padės žoliapjovė robotas.

Tai yra savaeigiai ir autonominiai žolės pjovimo įtaisai, kurių nereikia valdyti rankomis. Juos pakanka kartą ar kelis užprogramuoti ir išmaniojo įtaiso ar kitos įrangos pagalba jį galite paleisti į darbą. Naudodamasis įmontuotais jutikliais bei davikliais, žoliapjovė robotas geba nuskaityti aplinką ir išvengti kliūčių, įkopti į kalvas ar efektyviai dirbti šlaituose. Visa tai jis atlieka tyliai, skleisdamas gerokai mažesnį garsą nei įprasta vejapjovė.

Skirtingai nei jūs, žoliapjovė robotas galės dirbti lyjant lietui ar esant bjaurioms oro sąlygoms. Jį galima valdyti nuotoliniu būdu, iš savo išmanaus telefono, planšetės ar net išmaniojo laikrodžio. Dauguma programų (jos skiriasi priklausomai nuo žoliapjovės gamintojo) yra labai lengvai naudojamos, todėl jokių sunkumų kontroliuoti robotą ar kokybiškai nupjauti žolę nekils.

Tai yra labai sparčiai vystoma technologija, todėl tikėtina, kad paprastas žoliapjoves greitu metu iš rinkos ims vis sparčiau išstūminėti robotai, tą jau pastebėti galima dulkių siurblių rinkoje ir keliose kitose srityse.

Daug gamintojų: Viking, Husqvarna bei nemažai kitų siūlo savo produkciją pirkėjams. Tokio įtaiso turėtojams smagu ir tai, kad robotas gali aptarnauti net iki 5000 kvadratinių metrų plotą. Nors jo paruošimas darbui ir truks šiek tiek laiko, vieną syk atlikus tokią užduotį galėsite būti visiškai ramūs labai ilgam. Prietaisas pats atvyksta į krovimo stotelę, kai baterijos nusėda. Nebereikia jaudintis, galite atsipalaiduoti ir stebėti kaip veja gražėja.


Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *