Kategorijos

Zumba Kaune įtraukia vis daugiau entuziastų

zumba kauneKaip prabėga eilinė eilinio žmogelio diena? Žadintyvas – darbas – namai – lova vakare. Norintiems praskaidrinti šią niūrią kasdienybę siūlau šį tą naudingo kūnui bei sielai. Bei tiesiog beprotiškai linksmo. Tai – zumba Kaune!

Galbūt dar neaišku, iš kokios „operos“ ši veikla? Tai – kaip ir šokis, kurio atlikime susipina įvairūs stiliai (pilvo šokis, tango, salsa ir kiti) bei pasitelkiami papildomi aerobikos pratimai. Dėl šios specifikos zumba yra laikoma viena iš fitneso rūšių. Tai – ganėtinai jaunas užsiėmimas, atėjęs pas mus su trenksmu ir, atrodo, ilgam įsitvirtinęs. Laisvų vietų grupėse beveik nebūna!

Kuo zumba pranašesnė už kitas sportinių užsiėmimų alternatyvas (su šokiais pastarosios nelyginsime, kadangi šį variantą dažniausiai renkasi norintieji sportuoti, o ne lavinti tam tikro šokio įgūdžius)?

  • Ir profesionalui, ir mėgėjui. Dažniausiai sporto rūšys turi tam tikrus sudėtingumo lygius pagal sportuojančiųjų pasirengimą. To nėra kalbant apie zumbą – čia lygūs ir pažengusieji, ir naujokai. Tik neišsigąskite, jog nebūsite pajėgūs pakelti krūvį – pastarasis kyla eigoje: iš pradžių lengvai apšylama, po to jau prakaituojama kaip reikiant. Savaime suprantama, jog pirmosios treniruotės metu viskas gali atrodyti gana sudėtinga, bet, pasak trenerių bei sportuojančiųjų, tai tik laiko klausimas: pora užsiėmimų ir jau judi kaip profesionalas!
  • Nenuobodus, tačiau efektyvus kalorijų „žudikas“. Nieko nestebina faktas, jog didžioji dalis sportu užsiima trokšdami džiaugtis išpuoselėta figūra. Zumba kelia rimtą grėsmę riebaliukams – treniruotės metu kalorijos tirpste tirpsta. Tinginiauti neleidžiama nei vienai kūno daliai. Bene geriausia naujiena, jog tai vyksta be jokių kančių – užsiimant smagia veikla (o zumba būtent tai ir yra), laiko skaičiavimas tampa nebeaktualus.
  • Nuotaikai pakelti. Zumba užsiėmimas su draugiška grupe bei šauniais treneriais garantuoja plačią šypseną net ir po sunkiausios darbo dienos.

Zumba Kaune tampa vis populiaresniu užsiėmimu. Reikia tikėtis, jog užsiėmimai vis dažniau peržengs sporto salių ribas (priklausomai nuo oro sąlygų) bei atsiras iniciatorių, pasiryžusių į šią veiklą įtraukti kuo įvairesnių grupių žmones.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *