Juvelyrika – puiki dovana

Kokia moteris nemėgsta puoštis? Taip šis klausimas skamba kaip klišė, tačiau bent akimirkai  susimastykite ir pagalvokite ar tai tikrai netiesa? Net ir kukliausiai besirengiančios, pinigais nesišvaistančios moterys pasipuoš bent vienu nedideliu žiedeliu ar beveik nematoma grandinėle, tad juvelyriniai papuošalai yra svarbus kasdienis aksesuaras, kurį dovanodami, kaži ar apsigausite.
Ir vis tik, papuošalas yra gana individualus ir subtilus daiktas, tad aklai pirkti bet kokio juvelyrinio papuošalo nederėtų, nes tokiu atveju galite ir prašauti. Prieš tai reiktų atlikti nemažą paiešką ir  pasidomėti, kas patinka Jūsų draugei ar draugui, kuriam dovanosite dovaną. Juk svarbu ir  medžiaga, iš kurios bus pagamintas papuošalas, ir dizainas. Juk vieniems patinka sidabras, kiti dievina auksą, o treti į papuošalus be deimantų net nežvilgteli. Be to, reikia atkreipti dėmesį į Jūs draugo/ės pomėgius bei gyvenimo būdą. Jei draugė dirba ofise ir mėgsta dalykinę aprangą, nereikėtų jai dovanoti masyvių ir ryškių spalvų papuošalų, nes galite likti nesuprastas. Romantiškos sielos moteriai reikėtų dovanoti švelnių, galbūt net pastelinių spalvų papuošalus, išmargintus gėlių raštais.

Nepamirškime ir vyrų.  Jie taip pat turi savo mėgstamų metalų, savitą stilių bei požiūrį į aksesuarus. Vyras, kuris nešioja kostiumą ir vaikšto pasipuošęs dideliu prabangiu laikrodžiu, niekada nesipuoš pintu arba odiniu pakabuku ar apyranke ir atvirkščiai.

Taip pat, pirkdami dovaną atkreipkite dėmesį ir Taip pat būtina atsižvelgti ir į žmogaus amžių bei jo individualias savybes. Brandaus amžiaus moteriai tiks prabangūs, klasikinių formų juvelyriniai papuošalai, jaunesnio amžiaus merginoms galima dovanoti nedidelius, tačiau įdomesnių formų bei raštų papuošalus. Jei Jūsų pažįstama/as mėgsta atrodyti išskirtinai, ieškokite pačių įdomiausių formų, dydžių ir raštų juvelyrikos dirbinių.

Ir tik žinodami visus svarbiausius faktorius apie juvelyrką, pagal kuriuose renkamas juvelyrikos dirbinys, galite drąsiai eiti į juvelyrikos dirbinių parduotuvę ar saloną pirkti dovaną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.