Ko trūksta Lietuvos gėlių parduotuvėms?

Taip, Lietuvoje teikiamos gėlių pardavimo paslaugos yra pakankamai neblogos kokybės. Visgi, iki tobulumo, kurį šioje demonstruoja keletas didžiųjų pasaulio šalių, vis dar kiek trūksta. Būtent apie esminius vis dar vyraujančius Lietuvos gėlių parduotuvių minusus šiandien ir kalbėsime.

Gėlių pristatymas
Gėlių pristatymas yra ta Lietuvos gėlių parduotuvių sritis, kurioje trūkumų randame praktiškai visuose aspektuose. Pirmiausia, didele problema tampa tai, jog gėlių pervežimą atliekantys vairuotojai praktiškai be išimčių yra nekompetentingi, ką lemia faktas, jog šį darbą atliekantiems žmonėms mokamos pinigų sumos yra išties nedidelės. Taip pat, gėlių pervežimui Lietuvoje neigiamą įtaką daro ir pakankamai nekokia šiam darbui atlikti naudojamo transporto kokybė, kas neleidžia garantuoti gėlėms reikalingų sąlygų, ir nors tai nėra labai svarbu pervežant gėles nedideliais atstumais, bet tai gali netgi labai žymiai įtakoti gėlių kokybę pervežant jas didesniais atstumais.

Įvairesnės gėlės
Didesnė gėlių pasiūla yra dar vienas dalykas, kurio tikrai trūksta Lietuvoje veiklą vykdančioms gėlių parduotuvėms. Taip yra dėl to, nes šioje rinkoje akivaizdžiai trūksta investuoti nebijančių verslininkų, ko pasekoje visi renkasi lengviausią kelią ir pardavinėja tik masiškai į šalį įvežamas gėles. Užsienio valstybėse, tuo tarpu, yra pakankamai nemažai šios srities parduotuvių, kurios platina ne tik masiškai į šalį importuojamas gėles, bet pardavinėja ir įvairias retas jų rūšis, kurias iš valstybių, kuriose jos yra auginamos, parsiveža savo iniciatyva. Taip, esminiu faktoriumi, kuris stabdo šios srities verslininkus nuo tokios iniciatyvos, galime drąsiai pavadinti finansinį tokio veiksmo aspektą, kadangi importuoti gėles savarankiškai yra kur kas brangiau, nei tai daryti kartu su kitomis gėlių parduotuvėmis. Visgi, populiariausių kitų valstybių gėlių parduotuvių praktika puikiai atspindi tai, jog tokia rizika dažniausiai pasiteisina, tad belieka tikėtis, jog bėgant laikui rizikuoti išdrįs ir vietiniai gėlių platinimu užsiimantys verslininkai, kas garantuos galimybę kiekvienam žmogui rinktis iš kur kas didesnės parduodamų gėlių pasiūlos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.