Kokie papuošalai dera prie juodos suknelės?

Kiekviena moteris nori atrodyti stulbinančiai kas kart, kai išsiruošia į miestą su draugais ar į vakarėlį. Norėdamos atrodyti klasiškai ir stilingai, dažniausiai moterys renkasi juodas kokteilines ar klasikines sukneles. Juodos spalvos suknelė yra tiesiog būtinas rūbas kiekvienos stilingos moters spintoje. Tačiau iškyla klausimas, kokie gi papuošalai geriausiai dera prie juodos suknelės? Kadangi papuošalai gali pakeisti visą vaizdą, tai juos reikia rinktis labai atsakingai ir apgalvotai.

Papuošalų derinimas pagal susibūrimo tipą

Papuošalai turėtų būti pasirenkami pagal susibūrimo, kuriame dalyvausite progą. Kokteilių vakarėliui prie juodos suknelės geriausia derinti ilgus karolius ar kabančius auskarus, taip pat galite rinktis daug plonų ir skambančių apyrankių. Svarbiausia, kad papuošalai tarpusavyje derėtų savo spalvomis ir tekstūra.

Labiau oficialiame renginyje geriausi rintis šiek tiek žėrinčius papuošalus. Prabangūs žėrintys papuošalai arba skoningi bižuteriniai papuošalai gali suteikti dar daugiau žavesio, kuris puikiai derės formalioje aplinkoje. Pprie juodos suknelės pukiai dera ir žėrinčios sagės, kuriomis galėsite susegti stilingai atrodančios skraistės skvernus ar tiesiog pagyvinti savo lygią, juodą suknelę.

Papuošalų spalvos ir formos

Kadangi juoda spalva yra labai universali, todėl daugumoje progų nesuklysite apsivilkusios juodą suknelę. Nors juoda spalva ir pasižymi universulamu, bet jau nuo seno žinoma, kad prie juodos suknelės reikėtų vengti dėtis tamsiai mėlynos ir rudos spalvos papuošalus, tačiau su visais kitų spalvų papuošalais juoda suknelė puikiai dera ir gali suteikti išskirtinio žavesio. Tik reikėtų nepamiršti, kad visi aksersuarai turi tarpusavyje derėti, todėl pasirinkusios vienodos spalvos ir tekstūros auskarus, apyrankę ir kaklo papuošalus niekada neapsiriksite ir atrodysite pritrenkiančiai.

Jei pasirinkote juodą suknelę su ornamentais, tai geriausia papuošalus rinktis paprastesnius, kad jie neužgožtų suknelės ornamentų grožio. Prie tokios juodos suknelės su ornamentais geriausiai derės apyrankės su subtyliu išpynimu ir lanko formos auskarai.

Kaklo papuošalų pasirinkimas

Renkantis kaklo papuošalus, kurie tiks prie juodos suknelės, reikėtų atkreipti dėmėsį į tai, kokios formos iškirptę turi Jūsų suknelė. Paprastos, tradicinės formos iškirptės dera su daugeliu kaklo papuošalų ir leidžia labiau improvizuoti. Su tokio tipo iškirptėmis gali devėti įvairaus ilgio karolius, kuriuos galite surišti įvairiais rišimo būdais. Kvadrato ir samtelio formos iškirptės dera su įvairiais kaklo papuošalų stiliais. Prie tokių iškirpčių galima rinktis tiek karolius, tiek grandinėles. Prie šių formų iškirpčių puikiai tiks ir ilgesni ir trumpesni kaklo papuošalai. Prie juodos suknelės be petnešėlių geriausiai atrodo trumpi kaklo papuošalai, taip pat dera papuošalai prie pat kaklo. Prie suknelės su V formos iškirpte puikiai tiks kaklo papuošalai su pakabukais.

Dar vienas svarbus aspektas renkanti papuošalus yra Jūsų figūros tipas. Stambesnio sudėjimo moterims labiau tiks masyvūs papuošalai, kurie nepabrėš figūros trūkumų. Smulkesnio sudėjimo moterims nepatartina rinktis stambių papuošalų, nes jie suteiks grūbumo. Smulkaus sudėjimo moterys turėtų rinktis mažesnius papuošalus, kurie atrodys elegantiškai ir subtyliai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad juoda suknelė gali atrodyti kaip vis nauja, jei prie jos derinsite skirtingų formų ir stilių papuošalus. Derinkite savo papuošalus ir atrodikite stilingai ir gražiai kasdien.

Papuošalai prie juodos suknelės
Papuošalai prie juodos suknelės

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.