Nestandartiniai baldai pagal užsakymą internetu

Kaip perkami nestandartiniai baldai internetu
Gaukite nestandartinių baldų pasiūlymus internetu pateikę vieną užklausą

Vartote baldų katalogus ir naršote internetines parduotuves, tačiau to, kas tiktų, kaip nėra, taip nėra? Galbūt metas pagalvoti apie nestandartinį sprendimą, nes dabar tokius baldus taip pat galite užsisakyti internetu. Ir tai ne tik truputį trumpesnis už standartinį stalas, o ir visas baldų komplektas ar unikalios formos vonios kambario spintelė.

Dalis pirkėjų vis dar galvoja, kad nestandartiniai baldai gali būti užsakomi tik nuvykus pas gamintoją. Vis dėlto tiek perkant gyvai, tiek užsakant internetu svarbiausia pirkėjo ir gamintojo bendravimas vyksta pagal šią schemą: UŽKLAUSA-PASIŪLYMAS-UŽSAKYMAS. Lygiai taip pat viskas vyksta ir tuomet, kai nestandartiniai baldai perkami internetu. Skirtumas tik tas, kad pasinaudodamas Adaira.eu sistema vartotojas, pateikdamas vieną užklausą, gali gauti keleto baldų gamintojų pasiūlymus ir rinktis geriausią jų.

Užsakant baldus, užklausą reikia pateikti kuo detaliau. Gamintojui reikalingi tokie duomenys, kaip baldo išmatavimai, pageidaujama medžiaga ir atspalvis, dekoro detalės. Brėžinį paruošti nėra sudėtinga, o baldo stilių geriausiai atspindi nuotraukos. Baldų įvairovė internete pribloškia savo gausa, o ieškodami norimo baldo stiliaus atspindžių galite savęs neriboti – tikrinkite populiarias užsienio interjero svetaines, gamintojus, kurių gaminiais Lietuvoje nėra prekiaujama. Visą vaizdinę medžiagą kartu su užklausa pateikite gamintojui – taip lengvai ir aiškiai sutarsite tiek dėl galutinės baldo gamybos kainos, tiek dėl kitų gamybos sąlygų.

Baldų pirkimas internetu yra patogus ne tik dėl paprasto užklausos pateikimo ir galimybės palyginti skirtingų gamintojų kainas bei baldo gamybos sąlygas. Užsiregistravus Adaira.eu visada turėsite galimybę su gamintoju sutarti dėl baldo pristatymo į namus, todėl galėsite savo svajonių baldus susikurti net neiškeldami kojos iš namų.

Užsakant baldą internetu visada yra pabrėžiama palankesnė kaina. Iš tikrųjų tam yra pagrindo, nes prekiaujant internetu nereikia nuomotis patalpų ekspozicijai, jos išlaikyti, samdyti konsultanto. Vis dėlto kalbant apie nestandartinių baldų pirkimą, kainą palyginti sudėtinga. Tai galima padaryti tik pateikiant tą pačią užklausą keliems gamintojams ir tarpusavyje lyginant jų pasiūlymus. Adaira.eu sistemoje tai padaryti paprasta, nes pirkėjas pildo vieną užklausą, į kurią atsiliepia visi gamintojai. O štai lankantis kiekvieno gamintojo atstovybėje kaskart savo poreikius teks kartoti, vaizdinę medžiagą reikės siųsti elektroniniu paštu, atskirai laukti kiekvieno gamintojo atsakymo. Visa tai užims daug laiko, tad baldai pagal užsakymą jūsų namuose atsidurs ne taip greitai, kaip norėtųsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.