Nuo ko priklauso spaudos ant marškinėlių kokybė?

spauda ant marskineliuUžrašai ant marškinėlių yra ne tik linksmas būdas pašiepti draugą arba prisipažinti šilčiausius jausmus mylimam, tačiau ir įmonei padidinti verslo žinomumą. Deja, kartais skaudžiai nusiviliame ir ieškodami marškinėlių bei išradingų užrašų ant jų pamirštame apie spaudos ant tekstilės gamybos subtilybes. Norėdami būti užtikrinti, kad gausime į rankas tobulos kokybės šedevrą turime nepamiršti kelių taisyklių.

Audinys

Spauda ant tekstiles gaminių yra pats geriausias ir populiariausias pasirinkimas. Dažniausiai spauda ant marskineliu, kurių sudėtyje yra nemažiau 100 – 95 proc. medvilnės užtikrina geriausią rezultatą. Visos kitos audinių medžiagos turi būti kaskart išbandomos iš naujo. Jeigu nešate rūbus spaudos darbams, įsitikinkite, kad audinys yra atsparus karščiui. Juk gaminys dedamas po karštu presu. Paprastai, spauda ant drabuziu, tokių kaip kepurėlės, prijuostės ar juostas, rankšluosčius ir net lininės staltiesės, neigiamo poveikio kokybiško audinio rūbui neturi.

Vis labiau populiarėja spauda ant dzemperiu. Ypač daug dėmesio sulaukia džemperiai poroms. Tačiau joks save gerbiantis džemperis neįsispraus į tradicinės medvilnės rėmus. Todėl pastarųjų audinys, ne taip kaip spauda ant marskineliu, turi būti iš medvilnės ir poliesterio (po 50 proc.). Tuomet džemperio vidinė audinio pusė bus padengta lygiu pūkeliu ir nuostabiai atrodantys užrašai ar nuotraukos jaukiai ir stilingai šildys.

Populiariausi spaudos būdai

Aukščiausios kokybės gaminiai sukuriami ne tik pasirinkus tinkamos medžiagos rūbus, bet ir pasirinkus geriausią spaudos būdą. Iki šiol spauda ant marskineliu atliekama trim spaudos technologijomis:

  • Termo spauda ant marskineliu – seniausias spaudos būdas, kuriuo logotipai arba užrašai spaudžiami ant medžiagos. Tai ilgaamžis metodas.
  • Šilkografinė – gana universalus spaudos uždėjimo būdas, kuriuo galima marginti džemperius ar kito tipo medžiagas. Pasižymi spalvų sodrumu ir blizgesiu.
  • Tiesioginė spauda – marginami juodi arba balti ir išskirtinai šimtu procentu medvilniniai marškinėliai.

Medžiagos spaudai pateikimas

Iš esmės Jums tereikia žinoti ką ir kurioje vietoje norite matyti atspaustą. Elektroninėje laikmenoje turėkite arba salone išsirinkite patinkantį užrašą iš pateiktų pavyzdžių. Verta nepamiršti, kad spauda ant marskineliu kaina priklauso nuo spaudos ploto.

Jeigu dvejojate pasikonsultuokite su specialistu. Internete galite ieškoti pagal paieškos žodžius: spauda ant marskineliu akropolis, spauda ant marskineliu klaipeda, spauda ant marskineliu siauliai ar spauda ant tekstiles kaunas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.