Vyriški kostiumai 2016  – mados tendencijos stilingam vyrui

Kostiumai
Kostiumai

Kostiumas yra vienas svarbiausių ginklų versle. Kažkodėl manoma, kad vyrui užtenka nueiti į parduotuvę ir pasimatuoti patikusį kostiumą. Kostiumų pasaulis yra griežtų taisyklių visuma. Ir, šiemet, norėdami būti stilingais vyrai privalės jų laikytis.

Vyriški kostiumai internetu

Internetas net knibžda nuo patarimų, kurie turėtų padėti pasirinkti tinkamą kostiumą vestuvėms ar kitai išskirtiniai progai. Tačiau sunkoka rasti straipsnių, kuriais skatintų vyrą į kostiumą pažvelgti nauju kampu – kaip į individualumo išraišką, Juk kostiumas yra Jūsų unikalumui pabrėžti, o ne uniformuoti. Jeigu jame jaučiatės suvaržytas, greičiausiai jis buvo rinktas paskubomis arba negerai pasiūtas.

Siuvėjai pataria kostiumą pradėti vertinti nuo pečių. Jis turi visiškai prisitaikyti prie Jūsų laikysenos, padailinti kūno proporcijas. O švarko apykaklė idealiai priglusti prie pečių apykaklės.

Tuo tarpu marškinių rankogaliai turėtų būti bent vienu – dvejais centimetrais ilgesni nei švarko rankovė.  Ir kuo toliau reikia bėgti nuo kelnių, kurias užsivilkus apačioje pamatote susidariusią armoniką.

Vyriski kostiumai vestuvems yra kiek sudėtingesnis ir daugiau apmąstymų reikalaujantis pasirinkimas. Bendri kostiumui keliami reikalavimai galioja nepaisant jo dėvėjimo progos. Tačiau šventės, ypatingai, tokios didelės kaip vestuvės suteikia daugiau erdvės variacijoms.

Šiemet, vestuvėse karaliauja vyriski kostiumai melyni.. Tai eleganciją simbolizuojanti spalva, kuri puikiai atrodys tiek šventėje, tiek darbe. Mados vinimi tapo rusvi kostiumai. Jie visiškai sulaužė iki šiol nusistovėjusias taisykles, pagal kurias jaunikiai puošdavosi klasikiniu juodu kostiumu. Šalin vienodumą. O norint elegantiško ir ryškaus įvaizdžio galim eksperimentuoti su vyriško kostiumo spalva.

Kalbant apie spalvas darbinėje aplinkoje priimta dėvėti pilkos, juodos, rudos arba tamsiai mėlynos spalvos kostiumą. Šventėse puikiausiai pritiks baltos spalvos kostiumai. Šiemet, vyrams leidžiama viskas renkantis kostiumų spalvą.

Vyriski kostiumai Kaune

Vyriški kostiumai Klaipėda ar Kaune stilingiems vyrams gali kainuoti įvairiai. Vyriski kostiumai Kaune kainos gali prasidėti vos nuo kelių dešimčių eurų. Vyriski kostiumai Vilnius kainuoja panašiai kaip ir likusiuose Lietuvos miestuose.

Svarbu prisiminti, kad apatinė vyriško kostiumo švarko saga turi visuomet būti atsega.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.