5 Mitai apie būsto paskolą

Pagrindinis būsto paskolos trūkumas kuris labiausiai baugina daugelį žmonių yra tas, kad paėmus kreditą jį gražinti reiks su procentais. Galiausiai jums teks bankui gražinti dvigubą sumą.

 

1. Būsto paskola yra brangi, reikia laukti palūkanų normų kritimo

Jei jūs turite galimybę įsigyti būstą naudojant būsto paskolą neverta laukti palūkanų normų kritimo: tai nepadės jums sutaupyti pinigų, nes būsto kaina per tą laiką gali išaugti.

2. Baisu imti kreditą 15 – 20 metų, juk per šį laikotarpį nežinia kas gali atsitikti.

Nuo daugelio rizikų būsto paskolos naudotojus saugo draudimo kompanijos. Nekilnojamojo turto kainas pastoviai auga. Ilgesnis kredito mokėjimo laikas yra patogesnis, nes leidžia paskolos gavėjui ramiai mokėti kreditą. Baudos už priešlaikinį kredito padengimą įprastai gresia tik pirmąjį pusmetį po būsto paskolos gavimo, o po to galima sumokėti visą sumą nepermokant.

3. Jei prarasite darbą bankas atims iš jūsų butą.

Bankas yra suinteresuotas uždirbti, o ne bausti už nemokumą. Jei būsto paskolos gavėjas negali sumokėti kredito įmokų, tai dažniausiai bankas paskiria susitikimą klientui ir duoda klientui laiko per kurį jis turės laiko išspręsti savo finansines problemas.

4. Būsto paskolos būna įvairios, todėl yra sunku išsirinkti tinkamą kreditavimo būdą.

Kreiptis tiesiogiai į banką verta tada kai firma kurioje dirbate naudojasi to pačio banko paslaugomis. Kliento darbininkams bankai gali būti numatę specialias būsto paskolos sąlygas. Visais kitais atvėjais naudingiau yra kreiptis į banką per būsto paskolos brokerį. Jie jums padės pasirinkti jums labiausiai tinkančią būsto paskolos programą.

5. Ar nereikės staiga gražinti būsto paskolos jei bankui kils finansinių problemų? Arba priešingai, jei bankas bankrutuos galbūt būsto paskola bus nurašyta?

Jeigu bankas užsidarytų, tai būsto iš jūsų niekas neatims – jums tik reikės įnašus siųsti kitu adresu, kitam juridiniam asmeniui. Jūsų būsto paskolas perima kiti bankai, juk šios skolos yra labai patrauklios bankams. Be to mokėjimo sąlygos (laikas, procentai ir t.t.) negali keistis, be jūsų sutikimo.

Šaltinis: http://mvpaskolos.lt/?p=43

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.