Kategorijos

Aistrą skatina erotinės prekės

Užsiimant seksu ilgą laiką su tuo pačiu partneriu neretai lytiniai santykiai retėja, tampa nuobodūs. Deja, ne visi randa tinkamą išeiti jiems atgaivinti ir vėl jaustis lyg pirmaisiais kartais. Nors yra siūloma įvairiausių metodų, dauguma jų reikalauja ypatingų pastangų, tuo tarpu  erotinės prekės – vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų atgaivinti atšalusius santykius lovoje ir už jos ribų.

Laikoma, kad vibratoriai yra skirti moterims savęs patenkinimui, tačiau jie kuo puikiausiai gali būti naudojami net ir mylintis dviem žmonėms. Tereikia pasitelkti savo fantaziją ir jį panaudoti taip, kad abu partneriai jaustų neapsakomą malonumą net negalvoti apie naudojamą žaisliuką.

Vyrams, kurie jaučiasi neužtikrintai yra siūlomos specialios erotinės prekės. Nereikia pamiršti ir apie prezervatyvų dydžius. Pavyzdžiui tiems, kurie nėra patenkinti savo pasididžiavimo ilgiu yra siūlomi penio ilgintuvai, per sąlyginai trumpą laiką galintys stipriai pagerinti rezultatą. O tiems, kurie dėl nedidelio erekcijos laiko nespėja patenkinti savo partnerės taip kaip norėtų, vertėtų išmėginti žiedus ar spaustukus, kurie prailgina erekciją, o kartu gali ir maloniai stimuliuoti partnerę.

Jei tradicinis seksas Jums jau pabodo, norite išmėginti kažką naujo, pavyzdžiui analinį seksą, galima išmėginti ir išangei skirtus sekso žaisliukus. Analinės sekso prekės dažnai yra naudingos norintiems neskausmingai ir paprastai išmėginti tai, ko nedrįsta su partneriu. Populiarumo viršūnėje galima pastebėti vadinamųjų meilės rutuliukų ar analinių kaiščių. Verta atminti, kad daugelį sekso prekių, o ypač skirtų analiniam malonumui pajusti, reikia naudoti su lubrikantais.

Lubrikantai ne tik padeda išvengti skausmo ar smulkių sužalojimų, bet taip pat gali ir dar labiau įaudrinti. Parduodami įvairaus kvapo, o taip pat galima įsigyti ir turinčių tam tikrų eterinių aliejų, puikiai tinka įvairiems skoniams, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą lubrikantą. Jis gali būti naudingas ir tiems, kurie užsiima tradiciniu seksu be jokių papildomų priemonių, ypač apie lubrikantą vertėtų susimąstyti jei po sekso juntamas perštėjimas, oda tampa dirglesnė.

Manantiems, kad sekso prekės yra pavojingos vertėtų savo nuomonę keisti. Kokybiškos sekso prekės yra gaminamos taip, kad nealergizuotų, nekeltų skausmo ir tuo labiau pavojaus susižeisti (pavyzdžiui, dėl netinkamai apdirbtų, aštrių kraštų, jungimo dalių). Įsigydami kokybiškai pagamintas sekso prekes rizikuosite nebent pajausti neapsakomą malonumą, bet tikrai ne skausmą ar vėliau iškylančias problemas.

Tam, kad būtumėte šimtu procentu tikri dėl savo sveikatos reikia tinkamai rūpintis savo sekso žaisliukais. Po kiekvieno naudojimo jie turėtų būti kruopščiai nuplaunami, dezinfekuojami, o dalintis juo su kitais žmonėmis, net ir puikiai Jums pažįstamais, tikrai nerekomenduojama, kadangi lytiniu būdu plintančios ligos gali būti nesunkiai pernešamos ir sekso prekių pagalba. Siekiant išvengti visų pavojų siūloma atidžiai perskaityti instrukciją. Juk jums tai ne pirmas kartas. Taip apsaugosite tiek save, tiek ir savo įsigytą prekę nuo galimų sugadinimų.

Sekso prekės leidžia pajusti ypatingai didelį malonumą, padeda atgaivinti atvėsusius santykius, tačiau jų įsigijimas turėtų būti aptartas abiejų partnerių, priešingu atveju tikėtas teigiamas poveikis gali atnešti dar didesnes problemas santykiuose ir malonumą paversti į nusivylimą. Be kita ko, rekomenduojama pradžioje pernelyg neeksperimentuoti ir išmėginti paprasčiausius sekso žaisliukus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *