Gyvenkime sveikiau: organizmo valymas namų sąlygomis nuo kirmėlių

Kirminai – mūsų kūne. Skamba nekaip, tačiau realybė tokia, kad daugelis iš mūsų, o gal net ir visi savyje  turime koloniją mažų ar didesnių kirmėlaičių. Jų gali būti visur: žarnyne, skrandyje, kepenyse, kraujyje, raumenyse, plaučiuose, netgi akyse ar smegenyse. Jos ten dauginasi, tuštinasi, veisiasi ir dar galai žino, ką daro. Tačiau aišku viena – šie gyvūnėliai mums ne į naudą. Jei šių parazitų užsiveisė per daug, jie gali taip nualinti mūsų kūną ar tam tikrą organą, kad galime susirgti net vėžiu.

Ryškiausi požymiai, rodantys, kad turite parazitų, yra šie:

Negraži, nesveika oda;

Odos niežėjimas, alergija;

Lėtinės sąnarių, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligos;

Staigus svorio pakitimas (padidėjimas arba sumažėjimas);

Miego sutrikimai naktį tarp 2 – 3 valandos;

Griežimas dantimis;

Imuniniai sutrikimai, lėtinis nuovargis;

Depresija;

Neaiškios kilmės skausmai.

Kad sumažintumėm šių parazitų veisimąsi, turime išsivalyti organizmą, o po to vengti  ar apriboti atitinkamo maisto – ypač saldumynų vartojimą. Žmonės tampa parazitų įkaitais, nes reikalauja tam tikro maisto ir mes tą maistą valgome, nes manome, kad negalime be to gyventi – pvz.: jau minėti saldumynai, mėsa, alkoholis. Vis dėlto žmogus toks sutvėrimas, kad prispirtas gali padaryti labai daug, o sveikos gyvensenos praktikavimas (saldumynų apribojimas ar atsisakymas) tikrai nėra misija neįmanoma.

Pateiksiu keletą receptų, kaip išsivalyti žarnyną nuo šių nepageidaujamų gyvūnėlių:

Čingischano receptas. Susmulkinti stiklinę česnako galvučių (gabalėliai turėtų būti maždaug tabletės dydžio, bet jokiu būdų neišspausti). Galima išdėlioti ant servetėlės, kad sugertų sultis. Visus česnakus nuryti (nekramtant). Galima užsigerti tirštomis sultimis (pvz.: abrikosų, slyvų), kefyru ar pasukomis. Tokių česnakų skrandis nevirškins, o tiesiog išstums į žarnyną, kurį išvalys, kaip su šluota.  Šį žarnyno apsivalymą geriausia daryti rytais iki penkių kartų.

„Tablečių“ receptas.  Reikės trijų augalų: pelyno, bitkrėslės ir gvazdikėlio. Džiovintas žoleles ir prieskonį lygiomis dalimis susmulkinti kavamale, sumaišyti su medumi, kad suliptų. Iš masės pasidaryti mažus rutuliukus – tabletes. Suaugusiam žmogui reikia gerti po 3 – 4 rutuliukus ryte prieš pusryčius ir vakare po vakarienės, o vaikui užtenka 2 – 3. Pasigamintas tabletes be pertraukos reikia gerti 40 dienų, kad išsinaikintų jau esamos kirmėlės ir tos, kurios išsiris iš padėtų kiaušinėlių.

Kavos klizma.  Vakare į litrą verdančio vandens įdėti 2 šaukštus geros kavos (geriausiai ką tik sumaltos). Palikti nakčiai, kad nusistovėtų. Ryte kavą perkošti, pakaitinti iki 40 laipsnių temperatūros ir padaryti klizmą. Laikyti 15 – 20min. Kad skystis patektų iki kepenų, galima kojas iškelti į viršų (padaryti žvakę arba atremti kojas į sieną). Tokia klizma ne tik išvalys žarnyną nuo parazitų, bet ir padės atsikratyti keletą nereikalingų kilogramų. Dažnai šios klizmos daryti negalima, kad netaptumėte priklausomi.

Pateikti „receptai“ – liaudies išbandyti, tačiau mediciniškai nepatvirtinti. Jei dėl ko nors abejojate, galite pasikonsultuoti su gydytoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.