Imti ar neimti būsto paskolą – štai kur klausimas

Ankščiau ar vėliau daugeliui žmonių kyla klausimas: kaip gi man įgyti nuosavą būstą. Taigi kai jum jau iki galo nusibodo gyventi nuomuojamame bute ir tvirtai nusprendėte, kad norite nuosavo būsto tada reikia rasti būdą kaip jį įsigyti. Tuo metu būsto paskolos pradeda atrodyti kaip visai patraukli mintis. Kas yra būsto paskola tikriausiai žino kiekvienas. Būsto paskola tai kreditas kuris yra išduodamas tam, kad asmuo galėtų nusipirkti nekilnojamą turtą.

Mūsų šalyje ši paslauga nėra naujiena, bet ji dar pakankamai neišplito nes daugelis žmonių nežino visų būsto paskolos galimybių, bet mano galva didžiausia neišplitimo priežastis yra mažos finansinės pajamos.

Nežiūrint į tą busto paskolos plinta ir plis toliau dėl to jums reiktų perskaityti toliau išdėstytus būsto paskolų pliusus ir minusus, nes ateityje šios žinios gali jums praversti.

Būsto paskolos: pliusai

Pats didžiausias būsto paskolos pliusas yra galimybė gyventi nuosavame bute ar name, o kai kuriems žmonės būsto paskola yra vienintelis būdas įsigyti būstą.

Nuosavame būste galėsite daryti remontą pagal savo skonį, rinkti spalvas tokias kokios jums patinka ar auginti krokodilą, jums niekas nieko nenurodinės ir negalės išvaryti iš būsto kada panorėję.

Turėdami nuosavą būstą galėsite jį kaip palikimą palikti savo vaikams ar anūkams, jiems juk taip pat kada nors reikės galvoti apie nuosavą būstą.

Neklinojamas turtas mūsų šalyje brangsta todėl kai kuriais atvėjais būsto paskola tai gali būti nebloga investicija

 

Būsto paskola kaip ir kiti geri dalykai taip pat turi minusų. Taiga minusai:

Pirkdami būstą su būsto paskola jūs permokate už būstą, kuo ilgesniam laikui imate būsto paskolą tuo daugiau jums būstas kainuoja.

Būsto paskolos mokesčiai ženkliai sumažins šeimos biudžetą gaba ilgam laiko periodui. Imant būsto paskolą reikia būti pasiruošus šiek tiek susiveržti diržus artimiausius 10 metų, o gal ir daugiau.

Bankas gali jums neduodi paskolos.

Gali būti, kad jūsų pajamos sumažės ir jūs negalėsite sumokėti būsto kredito.

 

 

Šaltinis: http://mvpaskolos.lt/?p=41

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.