Išsklaidykite rutiną – idėjos, kaip pagyvinti santykius

Intymi pagunda
Intymi pagunda

Tris, penkis ar net daugiau metų kartu esančios poros dažnai pačios to nejausdamos į kasdienį gyvenimą įsileidžia didžiausią santykių ardytoją – rutiną. Ji kaip kirminas nepastebimai, lėtai, bet veiksmingai griaužia net tvirčiausius pamatus, o jai įsigalėjus – sunku kažką atitaisyti. Tad siūlome kelias paprastas, bet stiprų efektą turinčias idėjas, leisiančias sustabdyti rutiną, ir nors gal nebepajausite drugelių pilve, bet tikrai užtikrinsite darnius bei aistringus santykius, kurie nuolatos bus intymi pagunda kiekvienam jūsų.

1. Sakykite svarbius žodžius
Kai praeina įsimylėjimo periodas, žmonėms atrodo, kad jų antroji pusė ir taip viską žino: kad artimas žmogus yra mylimas, svarbus, branginamas ir pan. Bet argi sunku tai priminti žodžiais? Žinoma, tai aktualiau moterims, kurios, kaip sakoma, myli ausimis, tačiau joks vyras neliks nepatenkintas, išgirdęs iš merginos ar žmonos „pasiilgau“, „myliu“ ir t. t.

Į šį sąrašą taip pat galima įtraukti ir tokius žodžius, kaip „geidžiu tavęs“, „trokštu tavo kūno“ ar „degu pagalvojus apie tave“. Kodėl? Svarbu ne tik leisti suvokti antrajai pusei, jog ji yra svarbi jums kaip asmenybė, gyvenimo kompanionė ir palydovė, bet kad net ir po daugelio metų jums norisi praleisti naktį būtent šio žmogaus glėbyje. Tad nesikuklinkite ir sakykite tai, kas yra intymu.

2. Darykite staigmenas
Ar dar pamenate, tuos naktinius pasimatymus, kai kitą dieną reikėdavo į darbą? Arba neplanuotas trumpas išvykas, kai noras būti tik dviese, versdavo bėgti tarsi nuo viso pasaulio? Po kelių bendro gyvenimo metų gal ir nereikia griebtis kraštutinumų (nors… kodėl gi ne?), bet verta pagalvoti apie kitokias staigmenas. Pavyzdžiui, pasakykite, jog savaitgalį jūs praleisite tik dviese, tačiau daugiau nieko neišduokite ir jau penktadienio vakarą keliaukite į kitame mieste esantį viešbutį su SPA centru, poilsiavietę atokioje nuo šurmulio vietoje ar mėgaukitės aktyviomis pramogomis kaimo turizmo sodyboje.

Norite antrąją pusę išversti iš koto? Liepkite susikrauti lagaminą ir pasiimti pasą (arba padarykite tai patys) ir vykite į Romą, Londoną ar Paryžių – kelios dienos užsienyje ne tik leis pasimėgauti vienas kitu, bet ir bus smagus atotrūkis nuo kasdienių rūpesčių bei prisotins mintis įspūdžiais, o ir kainuos tikrai ne ką brangiau nei kelių dienų poilsis Lietuvos kurorte.

3. Nepamirškite dovanoti
Ir tai tikrai neturi būti brangūs auskarai ar šilko kaklaraištis – daug ką galima padaryti ir patiems, pavyzdžiui, parašykite romantišką laišką, primindami savo jausmus, arba padarykite bendrų nuotraukų albumą su įsimintiniausių įvykių užrašais. O jei vis dėl to norite ką nors nupirkti, pagalvokite, apie ką antroji pusė yra užsiminusi – gal mergina norėjo jaukaus megztuko, bet pagailėjo tam pinigų, o vaikinas vis nužiūrinėja vienokį ar kitokį įrankį. Tačiau svarbiausia – neužmirškite dovanoti ilgų žvilgsnių, apkabinimų bei šypsenų, juk tai brangiausios dovanos.

4. Paįvairinkite seksualinį gyvenimą
Niekas turbūt neprieštaraus, kad rutina dažnai pirmiausia taikosi į miegamąjį, tad garsiai užverkite duris! Iš kurios pusės – jūsų pasirinkimas, juk aistra dalintis galima ne tik įprastinėse vietose, tad apgalvokite, kur norite suvilioti (taip – suvilioti!) antrąją pusę – virtuvėje, svetainėje, o gal net ne namie?

Kitas patarimas – seksualus apatiniai. Tokie rūbeliai privers moterį dar labiau pasitikėti savimi, o vyrą – dar labiau geisti savo moters, tad nepraleiskite galimybės prieš paišdykaujant pakurstyti aistrą kitaip nei įprasta.

Naktinio stiliaus idėjos yra pateiktos internete, iš kur ir galima viską įsigyti, tereikia paieškoti – kostiumai, kūno kojinės ar naktinukai internetu taps paprasta užduotimi tiek vyrui, tiek moteriai, tad drąsiai ieškokite šių rūbelių tokiuose puslapiuose kaip „Intymi pagunda“ ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.