Kategorijos

Kaip rasti laiko sportui?

Tikriausiai visi esame susidūrę su tuo, kad nerandame laiko sportui. Dažniausiai taip yra dėl to, nes fizinė veikla mums nėra priotitetas. Pirmenybę teikiame darbui ar šeimai. Tačiau laikas suprastai, kad fizinis aktyvumas yra svabus kaip oras, tad pateikiame keletą gudrybių, kaip rasti laiko sportui.

1.Nustok sakyti, kad neturi laiko.

Kol taip kartosi, taip ir bus. Tad laikas šį niurzgėjimą paversti į pozityvumą, imti planuoti savo veiklas ir jas vykdyti. Dažnai būna taip, kad tiesiog užsiprogramuojame, patys save nuteikiame neigiamiems ir mums nepalankiems dalykams.

2.Mažiau laiko praleisk prie ekranų.

Mažiau žiūrėk televizorių, mažiau laiko praleisk prie socialinių tinklų ir kitų platformų. Dažnai net nesusimąstome, kiek laiko praleidžiame tiesiog pažiūrėdami “kas naujo įvyko”. Ekranai tampa įpročiu, kuris valgo mūsų laiką ir netgi skatina depresiją, išsiurbia jėgas.

3.Rinkis greitas ir intensyvias treniruotes.

Tiems, tikriems užimtuoliams, yra skirtos greitos ir intensyvios treniruotės. Patikėkite, galie padaryti itin gerą treniruotę vos per pusvalandį! Tam reikia tik specialiai jums pritaikyto sporto plano. Nebijokite, jos nėra mažiau efektyvios, tiesiog greičiau ir intensyviau sportuosite, greičiau pavargsite.

4.Atsikelk 1-2 val.anksčiau.

Ir tai daryk tomis dienomis, kai sportuosi. Sakai, kad truks miego? Vertingiausias miegas yra dar iki vidurnakčio, tad geriau nueiti anksčiau miegoti, o rytines miego valandas paaukoti sportui.

5.Paversk tai savo rutina.

Aišku, kad taip nutiktų, turi sportą pamilti ir pamėgti. O kai taip atsitiks – sportą paversk prioritetu ir visus dienos darbus planuok apie tai. Žinoma, neturi nukentėti šeima, darbas ir kiti pomėgiai, tad laiką planuok protingai, bet suprask, kad aktyvi veikla yra būtina.

6.Planuok savo laiką.

Susirašyk, kada eini į susitikimą, kad gamini valgyti, kada dirbi, kada ilsiesi ir svarbiausia – kada sportuoji. Kai kiekvienas darbas yra parašytas tu jo ne tik nepamirši, bet ir aiškiai žinosi, kiek laiko turi jam atlikti. Tai apsaugo nuo tinginiavimo ir neplanuotų ir nesvarbių darbų atlikimo.

7.Prisimink, kodėl tau tai svarbu.

Kiekvieną kartą, kai kils noras praleisti treniruotę – prisimink, kodėl sportuoji. Prisimink tą gerą jausmą, kuris aplanko po treniruotės ir jos metu. Suprask, kad sportas reikalingas tavo gerai savijautai, ilgaamžiškumui ir sveikatai.

Šios mažos gudrybės padės jums įterpti sportą į savo įprastą rutiną ir taip pagerinti savo išvaizdą, sveikatą ir savijautą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *