Kiek kainuoja svetainių kūrimas?

Taigi, tęsiame pradėtą straipsnį apie tai, kiek kainuoja svetainiu kurimas ir kuo skiriasi tokių skirtingų investicijų reikalaujantys internetiniai projektai.  (Pirmoji straipsnio dalis apie nemokamas arba pigias – iki 1000 Lt kainuojančias svetaines štai čia – Svetainių kūrimas – kiek tai kainuoja?)

Svetainiu kurimas iki 1000 Lt. Tokios ekonominės klasės svetainės dažniausiai yra skirtos ne itin dideles veiklos apimtis vykdančioms įmonėms, kurioms nereikia ar kurios tiesiog neturi galimybių turėti specialiai jų veiklai pritaikytų platformų, specialių modulių ir funkcijų. Tai dažniausiai paprasti, reprezentaciniai tinklapiai, supažindinantys su įmone, jos veikla, personalu, produktais ar paslaugomis. Tokių svetainių dizainas dažnai būna šabloninis (naudojamas ne vienai svetainei), tačiau tai nereiškia nieko blogo. Ir toks dizainas, šiek tiek pakoreguotas bei pritaikytas prie konkrečios įmonės, gali būti efektyvus ir atrodyti puikiai.

Ekonominių svetainiu kurimas paprastai pasižymi ir standartinėmis funkcijomis, tokiomis kaip kontaktų forma, nuotraukų galerija, atsiliepimų ar svetainės statistikos moduliai.

Nuo 1000 iki kelių/keliolikos tūkstančių kainuojantis svetainiu kurimas siūlo kiekvienai veiklos sričiai individualiai pritaikytus sprendimus. Toks svetainiu kurimas pradedamas vykdyti nuo išsamios ir atidžios rinkos analizės, tikslų, uždavinių, grėsmių bei galimybių plano bei internetinio marketingo strategijos sudarymo. Remiantis gautais rezultatais ir išvadomis, specialiai parenkami moduliai bei funkcijos leidžia ne tik išsiskirti iš konkurentų tarpo, tačiau ir pasiekti realius, apčiuopiamus virtualios rinkos duodamus rezultatus.

Taigi, verslas, galintis į savo internetinį projektą investuoti šiek tiek daugiau, neabejotinai turėtų pasirinkti specialiai jam kuriamus ir pritaikomus internetinius sprendimus.

Ir galiausiai – svetainiu kurimas, kainuojantis nuo keliolikos iki keliasdešimt tūkstančių. Toks svetainiu kurimas reikalauja ne tik išsamių rinkos analizių, ilgo ir kruopštaus pasiruošimo, tačiau ir detalių techninių planų sudarymo, aiškių projekto veikimo instrukcijų ir naudojimosi aprašų.

Dažniausiai tokio pobūdžio svetainiu kurimas ruošia unikalias sistemas, apjungiančias daugybę specialių modulių ir įvairių sudėtingų funkcijų. Tokios platformos kuriamos sudėtingų procesų vykdymui, jų optimizavimui. Jų programavimas gali užtrukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų.  Toks sudėtingas svetainiu kurimas smulkiam ir vidutiniam verslui paprastai nėra aktualus. Tai – itin stambūs projektai, savo ruožtu reikalaujantys ir didelių investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.