Kategorijos

Ko nereikia pamiršti ieškant pigios paskolos?

Ieškodami pigios paskolos nepamirškite, kad visur taikoma ta pati kredito gavėjo mokumo vertinimo procedūra, kurios nepraėjus, jokia paskola neišduodama. Tai pamiršta daugelis klientų, todėl jie stebisi, kad dauguma bendrovių visai nepagrįstai jiems pinigų neskolina. Turite suvokti, kad kredito tiekėjai tikrai negali skolinti kam tik panorėję, jie pinigus skolinti gali tik tiems, kurie atitinka mokumo vertinimo sąlygas. Dažniausiai neigiami atsiliepimai paliekami tais atvejais, kuomet kredito bendrovės reklamuojasi jog jos suteikia paskolas nedirbantiems bei įsiskolinusiems asmenims, tačiau juk tokie žmonės nebūtinai negauna jokių tvarių pajamų. Tvarių pajamų gavimas yra būtinas, tačiau nedirbantys tas pajamas gali gauti iš kitų veiklų, pavyzdžiui – investavimo ar nuomos veiklos.

Daug dėmesio visada reikia skirti būtent kliento mokumo įvertinimui, nes jeigu paskola suteikiama tokiam žmogui, kuris akivaizdu jog negalės grąžinti skolos, tai tada kredito bendrovė bus laikoma pažeidusia skolinimo nuostatas. Tos nuostato aiškiai nusako kaip reikia įvertinti kliento mokumą, o jeigu jis įvertinama netinkamai, tai tada kredito bendrovė gali laukti nemenkos baudos. Jeigu jūs gaunate pajamas kiekvieną mėnesį, tai skolintis tikrai galėsite, bet jeigu tos pajamos visos išleidžiamos jau turimų įsiskolinimų padengimui, tai tokiu atveju naujų finansinių paslaugų gauti jūs negalite.

Ieškantiems pigios paskolos nereikėtų nusiteikti, kad internetu gauti ją galima paprastai. Kaip ir visur – galioja griežtos skolinimosi sąlygos, todėl jeigu bus bent menkiausios abejonės, jog jūs galite ir nesugebėti vykdyti įsipareigojimų, tai kredito teikėjas paprasčiausiai pinigų jums neskolins. Jeigu ketinate skolintis internetu, tai neturėtumėte pamiršti, kad ne tik greitųjų kreditų bendrovės siūlo pigias paskolas. Dabar kiti kredito teikėjai irgi siūlo neblogas skolinimosi sąlygas. Tai privatūs skolintojai arba jungtinio finansavimo sistemos.

Jeigu jūs ieškote mažiausių palūkanų, tai tam turėtumėte skirti pakankamai laiko, nes kreditorių Lietuvoje yra daug ir kiekvienas siūlo skirtingą palūkanų normą. Jokiu būdu neskubėkite skolintis ten, kur palūkanos didėlės. Didžiausia klaida būtų rinktis tą kredito teikėją, kuris siūlo aukštas palūkanas už lengvą kredito išdavimą – nesusigundykite tokiais pasiūlymais. Paruošta pagal – https://lv-bank.eu

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *