Kategorijos

Priežastys, kodėl padangų neturėtumėte pirkti iš užsienio

Lietuvoje darosi vis populiariau pirkti prekes internetu, todėl nenuostabu, jog kai kurie lietuviai susigundo peržiūrėti ne tik mūsų, bet ir užsienio pardavėjų siūlomus asortimentus. Tačiau, ar pirkti padangas iš užsienio gali būti saugu? Turbūt net nereikia klausti, jei suvokiate, kokia rizika pirkti internetu iš užsienio. Jei pirkdami nebrangią prekę nusivilsite, tuomet daug neprarasite, tačiau padangos nėra pigios, todėl neturėtumėte rizikuoti ir pirkti jų iš užsienio. Pateikiame keletą priežasčių, kurios galbūt jus įtikins nepirkti padangų iš užsienio.

https://www.facebook.com/jalapadangos/posts/1747734955385318/

Nežinote, ką perkate

Pagrindinė priežastis yra ta, jog nežinote, ką iš tikrųjų perkate. Gali būti, kad prekė skirsis ne tik kokybe, bet ir parametrais. Neverta rizikuoti, kadangi ne tik sugaišite nemažai laiko, bet ir pinigus atgauti bus labai sudėtinga. Tad jei norite pirkti padangas internetu, verčiau pirkite Lietuvoje. Net jei ir kiltų nesusipratimai, galėsite juos lengvai išspręsti.

Priežastys, kodėl padangų neturėtumėte pirkti iš užsienio
Priežastys, kodėl padangų neturėtumėte pirkti iš užsienio

Pardavėjas gali apgauti

Neretai žmonės bijo pirkti internetu iš užsienio, kadangi pasitaiko apgavysčių. Žinoma, pasitaiko apgavysčių ir Lietuvoje, tačiau dažniau žmonės lieka apgauti tuomet, kai perka iš užsienio pardavėjų. Jei norite saugiai pirkti, tuomet patariama būti atidiems ir pirkti tik iš patikimų Lietuvos pardavėjų, kurie turi ne tik internetinę svetainę, bet ir socialinius tinklus bei atsiliepimus.

Kokybiškos prekės nekainuoja pigiau

Vienas iš argumentų, kodėl žmonės perka internetu iš užsienio yra kainos. Tiesa, jog padangos internetu yra kur kas pigesnes, nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau tai nereiškia, jog užsienyje jos kainuoja dar pigiau. Pasirinkite žinomus gamintojus ir palyginkite jų kainas Lietuvoje ir užsienyje, jos bus gana panašios.

www.jala.lt linki važinėti saugiai ir laiku pasirūpinti savo automobilio padangomis.

Brangiai mokėsite už siuntimą

Net jei ir rasite pigesnes kainas, brangiai mokėsite už siuntimą, todėl kaina arba išsilygins, arba mokėsite brangiau.

Kainuoja ne tik siuntimas, bet ir grąžinimas

Prekių siuntimas kainuoja brangiai, tačiau grąžinimas bus dar brangesnės. Na, o perkant iš užsienio, vargu, ar padangos tiks, todėl reikės jas grąžinti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *