Kategorijos

Renkamės duris

Durys yra viena iš svarbiausių prekių, kurias įsigyjame savo namams. Jos skirstomos į naujas ir naudotas. Pastarųjų galime rasti internete įvedę į paieškos sistemą used patio doors ar tiesiog naudotos durys. Tiesa, durys dar gali būti skirstomos pagal tai kam jos skirtos, nes vienos tiks lauko sąlygoms, o kitos vidaus, arba duris skirtos apsaugai. Be šių skirstymų galime jas skirstyti pagal medžiagas, iš kurių jos gaminamos, kainas, spalvas, gamintojus. Susidūrus su dideliu pasirinkimu tenka gerokai pagalvoti, kas tinka, o kas ne.

Durys

Viena iš svarbiausių savybių – šilumos varža. Svarbu, kad ji atitiktų keliamus reikalavimus. Ji priklauso nuo to, kokiame pastate jos bus montuojamos. Pavyzdžiui, 0,81 W/m2K šilumos perdavimo koeficientas yra geras, bet būtina atsižvelgti į pastato šilumos varžą. Tarkim, pasyviam namui reikės itin kokybiškų durų, kurių šilumos perdavimo koeficientas bus tinkamas pasyviems statiniams. Labai svarbu iš kokių medžiagų pagamintos durys, kokio storio yra pati varčia ir kaip kokybiškai jos sumontuotos.

Kokybiškų durų galima ieškoti įvairiose vietose ir įvairiais būdais. Tarkim, galime rasti kokybiškas duris Anglijoje. Tereikia internetu surasti kas parduoda front door. Ieškodami Lietuvoje galime apsilankyti keliose pasirinktose parduotuvėse ar tiesiog kreiptis į gamintojus. Žinoma, kad greičiausiai informaciją rasime internetu.

Kas dar svarbu perkant duris? Tai medžiagos. Galime rinktis šarvuotas lauko duris arba medines vidaus duris. Taip pat siūloma rinktis MDF duris. Jos gali būti su stiklais ar be jų. Nuo medžiagų priklauso kaina. Taip pat kaina priklauso ir nuo modelio. Vieniems modeliams reikia mažiau brangių medžiagų ir įrengimų jas gaminant. Paprasti modeliai kainuos gerokai pigiau. Tęsiant kalbą apie kainas, tai būtent jos dažnai tampa lemiamu pasirinkimu. Visi nori kuo pigesnių durų. Vis dėl to, norint kokybės reikia ir mokėti daugiau. Norint sutaupyti galima pasirinkti duris, kurios yra kokybiškos. Dar verta paminėti ir tai, kad ne tik medžiagos, kaina ar šiluminė varža svarbi. Išsirinkus kokybiškas duris tampa svarbus ir kokybiškai atliktas montavimas. Tik tai užtikrinus gausis puikus rezultatas.

Nuo seniausių laikų durys turi didžiulę paklausą. Šiuo metu galime rasti didelį pasirinkimą, todėl neteks nusivilti tuo, kad nėra iš ko rinktis. Perkant duris reikia rinktis ne tik pagal kainą ar išvaizdą, bet ir pagal kitas jums reikalingas savybes. Gerai pagalvokite apie tai, ko reikia ir durys jums tarnaus ilgai.

Straipsnis paruoštas pagal https://www.kambariokai.eu

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *