Kategorijos

Vaikinai atvirai: kada antrasis pasimatymas tiesiog neįmanomas?

Skelbimų gausa su antraštėmis merginos ieško vaikinų, moteris paremtų meilužį ar panašiai, tik parodo, kad santykių tema visada buvo ir bus aktuali. Istorijos, prasidėjusios nuo tokių skelbimų, kaip merginos ieško vaikinų, gali baigtis įvairiai, o viena dažniausių baigčių – pasimatymai. Vis dėlto, labai dažnai nutinka taip, kad antrasis susitikimas vienos ar kitos pusės noru tiesiog neįvyksta. Merginos galėtų išvardinti daugybę priežasčių, tačiau ir vaikinai neatsilieka. Taigi, dėl kokių priežasčių, anot vaikinų, antrasis susitikimas neįvyksta?

Skundai

Sunku patikėti, tačiau yra labai daug dailiosios lyties atstovių, kurios net pirmojo susitikimo metu beria skundus vieną po kito, lyg būtų atėjusios ne į pasimatymą, o dalyvautų labiausiai mėgstančios skųstis merginos rinkimuose. Nuo blogo šefo iki piktos kaimynės, nuo stipraus vėjo, sugadinusio šukuoseną iki merginos, sėdinčios prie kito stalelio ir vilkinčios labai panašią suknelę. Ar tikrai to reikia?

Kalbančios per daug, kalbančios per mažai

Būtų galima išskirti ir dar du atvejus, kurie neretai nulemia vaikinų norą nesusitikti antrą kartą. Tai – atvejai, kuomet mergina kalba ypač daug, nepalikdami vietos įsiterpti arba atvejis, kuomet visą vakarą tenka dėti milžiniškas pastangas siekiant pokalbį. Akivaizdu, aukso viduriukas – labai svarbu, tačiau jį išlaikyti sugeba ne visos…

Cigaretė plius keiksmažodis

Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, tačiau anot vyriškosios giminės atstovų būtent ši kombinacija labai dažnai nulemia aiškią pirmojo susitikimo baigtį – antrojo tiesiog nebus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *